...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Enchanteuse 17.11.2018

    Bardzo, bardzo ładne.
    Takie przy sercu. Wybacz mi jakosc merytoryczna, ale ostatnio emocjonalnie zdycham.
    :\

  • inkarnacja 17.11.2018

    Smutny tekst, narracja z perspektywy dziecka dodatkowo to podkreśla.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania