...
...Autor: phototkaCzytano 521 razyData dodania: 16.11.2018
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Bardzo, bardzo ładne. Takie przy sercu. Wybacz mi jakosc merytoryczna, ale ostatnio emocjonalnie zdycham. :\
Smutny tekst, narracja z perspektywy dziecka dodatkowo to podkreśla.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Bardzo, bardzo ładne.
Takie przy sercu. Wybacz mi jakosc merytoryczna, ale ostatnio emocjonalnie zdycham.
:\
Smutny tekst, narracja z perspektywy dziecka dodatkowo to podkreśla.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania