Głupia byłam
Kiedy gaśnie już ostatnie światło,
Kiedy ludzie myślą że jest jasno.
Gdy z myślami bijesz się na co dzień.
Pomyśl chwilę i zobaczysz wnet odpowiedź.
Nasze chwile w mej pamięci,
Przez wspomnień naszych tysiąc,
płaczę bo Ciebie wciąż nie ma..
Choć ty zawsze przy mnie byłeś..
Rozśmieszałeś,pokochałeś.
To czemu porzuciłeś?
Czemu zostawiłeś?
Po co się trudziłam?
Ja..bardzo głupia byłam..
Komentarze (2)
Mnie się podobało:) Frapujący początek i drugo strofka, potem trochę naiwnie, ale za to szczerze i z głębi serca. Ujmujące prostota:)5:)
dziękuję ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania