"z zimna zaczął podsypać," - podsypiać
"przytulił się do niej i usunął." - usnął
A u mie właśnie feryje, ale chyba od jutra bałwanki też już znikną - no bo ten piecyk. :)
Oj, Oj coś Waćpani dezynwoltura się wkrada. Bożydar - a to psze Pani kollokacje z miłościwie nam panującym światopoglądem... A jak tak się Pani narazisz.... No zmieniłbym imię na Donald (żeby było "po linii i na bazie"). Bardzo 5! ;)))
Oj Waćpanie moja swoboda wcale nie lekceważy imienia tego bo jest demokracja, a mam w zanadrzu mego umysłu bajkę o zacnym ( ch ) Donaldzie. Trochę się kryguję bo tak czy inaczej będzie kollokacja jak to mawiał Korzeniowski. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę
Komentarze (15)
Oby więcej takich historii :) 5
Dzięki taka bajka dla dzieci i dorosłych. Pozdrawiam ciepło
No bałwan jeden, gdzie on tam się pchał ;) Urocza zimowa przypowieść!
Pozdrawiam
(5)
No bałwany zawsze lokują uczucia nieodpowiednio. Szkoda, została tylko marchewka i kij. Dziękuję.Miłego wieczoru życzę
"z zimna zaczął podsypać," - podsypiać
"przytulił się do niej i usunął." - usnął
A u mie właśnie feryje, ale chyba od jutra bałwanki też już znikną - no bo ten piecyk. :)
No już z góry słoneczko przygrzewa i bałwany skończą żywot. Pozdrawiam serdecznie:)
Oj, Oj coś Waćpani dezynwoltura się wkrada. Bożydar - a to psze Pani kollokacje z miłościwie nam panującym światopoglądem... A jak tak się Pani narazisz.... No zmieniłbym imię na Donald (żeby było "po linii i na bazie"). Bardzo 5! ;)))
Oj Waćpanie moja swoboda wcale nie lekceważy imienia tego bo jest demokracja, a mam w zanadrzu mego umysłu bajkę o zacnym ( ch ) Donaldzie. Trochę się kryguję bo tak czy inaczej będzie kollokacja jak to mawiał Korzeniowski. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę
O jacie, kolejny dobry tekst. Ach ta miłość, tak rozpala... że poniekąd szkoda mi bałwana. 5
Rozpala aż do kropli wody naszego bałwana. Pozdrawiam serdecznie
pasja Dokładnie ;p
Bardzo ciekawa historia. Taka magiczna i baśniowa. Doskonała na śniegowe dni! Śliczne opisy. Zostawiam piątkę.
Bardzo cieszy mnie twoja wizyta u mnie i miły komentarz. Pozdrawiam serdecznie
pięć któż z nas nie chciał by się przenieś do takiego tajemniczego ogrodu nie myślałaś o wydaniu swoich bajek?
Fajnie Mar że byłaś w ogrodzie i pozdrawiam serdecznie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania