.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • SisterofBlood 16.02.2017

    Oby więcej takich historii :) 5

  • Pasja 16.02.2017

    Dzięki taka bajka dla dzieci i dorosłych. Pozdrawiam ciepło

  • Mieszkaniec 16.02.2017

    No bałwan jeden, gdzie on tam się pchał ;) Urocza zimowa przypowieść!
    Pozdrawiam
    (5)

  • Pasja 16.02.2017

    No bałwany zawsze lokują uczucia nieodpowiednio. Szkoda, została tylko marchewka i kij. Dziękuję.Miłego wieczoru życzę

  • Freya 16.02.2017

    "z zimna zaczął podsypać," - podsypiać
    "przytulił się do niej i usunął." - usnął
    A u mie właśnie feryje, ale chyba od jutra bałwanki też już znikną - no bo ten piecyk. :)

  • Pasja 16.02.2017

    No już z góry słoneczko przygrzewa i bałwany skończą żywot. Pozdrawiam serdecznie:)

  • Karawan 16.02.2017

    Oj, Oj coś Waćpani dezynwoltura się wkrada. Bożydar - a to psze Pani kollokacje z miłościwie nam panującym światopoglądem... A jak tak się Pani narazisz.... No zmieniłbym imię na Donald (żeby było "po linii i na bazie"). Bardzo 5! ;)))

  • Pasja 16.02.2017

    Oj Waćpanie moja swoboda wcale nie lekceważy imienia tego bo jest demokracja, a mam w zanadrzu mego umysłu bajkę o zacnym ( ch ) Donaldzie. Trochę się kryguję bo tak czy inaczej będzie kollokacja jak to mawiał Korzeniowski. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę

  • Tanaris 16.02.2017

    O jacie, kolejny dobry tekst. Ach ta miłość, tak rozpala... że poniekąd szkoda mi bałwana. 5

  • Pasja 16.02.2017

    Rozpala aż do kropli wody naszego bałwana. Pozdrawiam serdecznie

  • Tanaris 16.02.2017

    pasja Dokładnie ;p

  • Szalokapel 18.02.2017

    Bardzo ciekawa historia. Taka magiczna i baśniowa. Doskonała na śniegowe dni! Śliczne opisy. Zostawiam piątkę.

  • Pasja 18.02.2017

    Bardzo cieszy mnie twoja wizyta u mnie i miły komentarz. Pozdrawiam serdecznie

  • Margerita 05.08.2017

    pięć któż z nas nie chciał by się przenieś do takiego tajemniczego ogrodu nie myślałaś o wydaniu swoich bajek?

  • Pasja 05.08.2017

    Fajnie Mar że byłaś w ogrodzie i pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania