gniew czasu

czas zatrzymał zegar w gniewie,

zezłościł się na wskazówki,

wszystko chuj strzelił,

było tak pięknie,

jebany chaos,

dał mi błogość,

teraz strzelam do ludzi,

nie ważne do kogo,

ważne by zabić,

Zapierdole wszystko i wszystkich,

bo jestem jak ten zegar samotny,

bo nikt mnie lubi,

chuj z kumplami,

bardziej chodzi o dziewczyny,

w smutku spędzam dwie godziny,

troche szkoda,

sterta trupów,

co z ciałami zrobić,

kto to sprzątnie,

jeśli wszyscy są nie żywi,

gdzie ma radość uleciała,

nie ma kogo wkurwiać,

chuj by to strzelił,

co mam robić,

tu bez ciebie,

czemu cie zabiłem,

czuje ulge lecz z tęsknotą,

bo też jestem człowiek,

chociaż równam siebie z bogiem,

to i tak szkoda,

każdej chwili,

co mi zrobisz jak mnie złapiesz,

dokąd pędzisz mróz za rogiem,

stoji i ciepło chłodzi,

on się znęca nad gorącem,

ale czemu ono gorsze,

jebać frytki i pingwiny,

szukam żony po omacku,

osz kurwa,

ile jeszcze,

już mam orgazm,

chyba stane się szatanem,

już zabiłem to co było,

zabiłem nawet siebie,

i miłość która między kimś tam była,

lecz na filmach,

bo naprawde nikt nie kocha,

tylko ja kochałem ciebie szczerze,

więc już teraz jest za późno,

odejdź precz ,

nim wstanie jutro,

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Bora 3 miesiące temu

    zajebisty blues ! pewnie niezdajeszsobie z tego sprawy, ale w odpowiedniej oprawie muzycznej i wokalem ...
    fajne bluźniercze i faktycznie dość poetyckie, w przerwie na szluga, na kolanie — bez znaczenia, całkiem konkretny blues .

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    a gdzie kawałek słyszałeś bo nie pamiętam gdzie wstawiłem

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    https://www.youtube.com/shorts/2pEEWNfA38c

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    #Bora https://www.youtube.com/shorts/2pEEWNfA38c

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    Bora https://www.youtube.com/shorts/2pEEWNfA38c

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    to hyba bluz

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    https://youtu.be/t7u6Vd3PmII

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    tu tak nie blus a rock pojebany na ostro ale ja nie robie na profesjonalizm a dla zabawy muzyką ale myślę że da się tego słuchać

  • Bora 3 miesiące temu

    tylko się nie zjaraj zaraz, morde dalej masz kosmity i tu jest problem 😁

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    spoko, ale ja się sobie podobam

  • Beata 3 miesiące temu

    I po kiego się jarasz, Bora jak jest nawalona to różne głupoty wypisuje.

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    ja myślałem że to chłop nie jaram się a ciesze bo wkurwiają mnie te negatywne komentarze ułomnych ograniczonych

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    ty też od cweli mnie wyzwałaś ale czemu nie wiem jak tekst nie był o mnie

  • Bora 3 miesiące temu

    tak sobie, ty głupku jeden. i nie jaraj się !

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    Ale że co tak sobie? Posłuchaj mojej muzyki mam z 200 piosenek na pewno którejś byś słuchała

  • Bora 3 miesiące temu

    idę spać, zasłaniam story i spać.

  • Beata 3 miesiące temu

    Mialaś nie pisać story, w sensie zasłony.

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    Ciebie też Beata

  • Bora 3 miesiące temu

    Ale będę 😁

  • KarolKacperK 3 miesiące temu

    Koham ćę

  • Bora 3 miesiące temu

    debil !

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania