gniew czasu
czas zatrzymał zegar w gniewie,
zezłościł się na wskazówki,
wszystko chuj strzelił,
było tak pięknie,
jebany chaos,
dał mi błogość,
teraz strzelam do ludzi,
nie ważne do kogo,
ważne by zabić,
Zapierdole wszystko i wszystkich,
bo jestem jak ten zegar samotny,
bo nikt mnie lubi,
chuj z kumplami,
bardziej chodzi o dziewczyny,
w smutku spędzam dwie godziny,
troche szkoda,
sterta trupów,
co z ciałami zrobić,
kto to sprzątnie,
jeśli wszyscy są nie żywi,
gdzie ma radość uleciała,
nie ma kogo wkurwiać,
chuj by to strzelił,
co mam robić,
tu bez ciebie,
czemu cie zabiłem,
czuje ulge lecz z tęsknotą,
bo też jestem człowiek,
chociaż równam siebie z bogiem,
to i tak szkoda,
każdej chwili,
co mi zrobisz jak mnie złapiesz,
dokąd pędzisz mróz za rogiem,
stoji i ciepło chłodzi,
on się znęca nad gorącem,
ale czemu ono gorsze,
jebać frytki i pingwiny,
szukam żony po omacku,
osz kurwa,
ile jeszcze,
już mam orgazm,
chyba stane się szatanem,
już zabiłem to co było,
zabiłem nawet siebie,
i miłość która między kimś tam była,
lecz na filmach,
bo naprawde nikt nie kocha,
tylko ja kochałem ciebie szczerze,
więc już teraz jest za późno,
odejdź precz ,
nim wstanie jutro,
Komentarze (21)
zajebisty blues ! pewnie niezdajeszsobie z tego sprawy, ale w odpowiedniej oprawie muzycznej i wokalem ...
fajne bluźniercze i faktycznie dość poetyckie, w przerwie na szluga, na kolanie — bez znaczenia, całkiem konkretny blues .
a gdzie kawałek słyszałeś bo nie pamiętam gdzie wstawiłem
https://www.youtube.com/shorts/2pEEWNfA38c
#Bora https://www.youtube.com/shorts/2pEEWNfA38c
Bora https://www.youtube.com/shorts/2pEEWNfA38c
to hyba bluz
https://youtu.be/t7u6Vd3PmII
tu tak nie blus a rock pojebany na ostro ale ja nie robie na profesjonalizm a dla zabawy muzyką ale myślę że da się tego słuchać
tylko się nie zjaraj zaraz, morde dalej masz kosmity i tu jest problem 😁
spoko, ale ja się sobie podobam
I po kiego się jarasz, Bora jak jest nawalona to różne głupoty wypisuje.
ja myślałem że to chłop nie jaram się a ciesze bo wkurwiają mnie te negatywne komentarze ułomnych ograniczonych
ty też od cweli mnie wyzwałaś ale czemu nie wiem jak tekst nie był o mnie
tak sobie, ty głupku jeden. i nie jaraj się !
Ale że co tak sobie? Posłuchaj mojej muzyki mam z 200 piosenek na pewno którejś byś słuchała
idę spać, zasłaniam story i spać.
Mialaś nie pisać story, w sensie zasłony.
Ciebie też Beata
Ale będę 😁
Koham ćę
debil !
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania