-Autor: Pan BuczybórCzytano 413 razyData dodania: 30.11.2016
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić4
No właśnie, jak widać golizną kariery nie zrobisz, a ekshibicjoniści nigdy popularni nie byli. Za przesłanie i morał, albo jego brak, jak kto woli słabe 4.
Fakt, kiepski morał XD
Tak myślałam, że to był Twój tekst :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
No właśnie, jak widać golizną kariery nie zrobisz, a ekshibicjoniści nigdy popularni nie byli. Za przesłanie i morał, albo jego brak, jak kto woli słabe 4.
Fakt, kiepski morał XD
Tak myślałam, że to był Twój tekst :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania