.
.Autor: AnonimCzytano 606 razyData dodania: 30.10.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
"zgrabny" tekst przez który się płynęło ; Ładnie ujęte 5 :)
Przedostatnia zwrotka; stawkę i pisarkę nie rymuje się do końca, tak samo jak wszystko i nazwisko, ale to już pomijam... Poza tym okej, daję 5 :)
DEbil :)
Drugi profil, Jeden?
Mogador Nope. Jestem nowym trollem i rozpieprzę wam życie.
DEbil
Bardzo zgrabny rytmiczny wierszyk. 5
Bardzo trafne przemyślenia :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
"zgrabny" tekst przez który się płynęło ; Ładnie ujęte 5 :)
Przedostatnia zwrotka; stawkę i pisarkę nie rymuje się do końca, tak samo jak wszystko i nazwisko, ale to już pomijam... Poza tym okej, daję 5 :)
DEbil :)
Drugi profil, Jeden?
Mogador Nope. Jestem nowym trollem i rozpieprzę wam życie.
DEbil
Bardzo zgrabny rytmiczny wierszyk. 5
Bardzo trafne przemyślenia :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania