.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • NataliaO 30.10.2016

    "zgrabny" tekst przez który się płynęło ; Ładnie ujęte 5 :)

  • Perzigon69 30.10.2016

    Przedostatnia zwrotka; stawkę i pisarkę nie rymuje się do końca, tak samo jak wszystko i nazwisko, ale to już pomijam... Poza tym okej, daję 5 :)

  • DEbil 30.10.2016

    DEbil :)

  • Mogador 30.10.2016

    Drugi profil, Jeden?

  • DEbil 30.10.2016

    Mogador Nope. Jestem nowym trollem i rozpieprzę wam życie.

  • DEbil 30.10.2016

    DEbil

  • Pan Buczybór 30.10.2016

    Bardzo zgrabny rytmiczny wierszyk. 5

  • Natalka199824 29.08.2017

    Bardzo trafne przemyślenia :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania