[usunięte] Granica - Rozdział 1, cz. 3

 

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

 • wolfie 15.06.2015
  Nadrobiłam zaległości w lekturze i niestety muszę się do paru rzeczy doczepić ;) Powtórzenia - zdarzają Ci się często, warto byłoby pomyśleć o synonimach. Akcja, jak dla mnie, toczy się odrobinę za szybko. W dialogach brakuje mi emocji i dokładniejszych opisów poszczególnych postaci. Fabuła do złudzenia przypomina mi "Zmierzch" i "Upadłych". To tyle ode mnie. Chciałam dać 3 za wszystkie części 1-go rozdziału, ale na zachętę dostajesz za nie 4 :) Pozdrawiam :)
 • Lucinda 16.06.2015
  dzięki za rady, postaram się je zastosować, zdaję sobie sprawę z podobieństw do tych książek, myślę, że dalej powinno być ich mniej
 • Chris 03.07.2015
  Też mam takie odczucia, ale każdy ma swój punkt widzenia. Jeżeli na końcu dalej będę czuł Zmierzch to wtedy Ci to powiem bo na razie jest ok ;) Nad powtorzeniami poprscujesz. Ruszam dalej ;)
 • Anonim 18.07.2015
  "Jego szmaragdowe oczy zalśniły w świetle lamp." - wiedziałem, że z młodym jest coś nie teges :P Tak jak myślałem he is a angel :p Rozdział z lekka mnie rozleniwił, przede wszystkim był raczej "wyprowadzeniem" od akcji właściwej. Hmm ja na dobrą sprawę zamieniłbym kolejność, tak aby pierwszy akapit był ostatnim. To zostawiło by takie trzy kropki przy zakończeniu i zaciekawiło czytelnika co będzie dalej :p 4
 • Lucinda 18.07.2015
  Dzięki Jared:)
 • Neli 08.10.2015
  ,,Później przypomniałam sobie o książce, którą w bibliotece i postanowiłam trochę poczytać." - tu coś chyba zjadłaś?
  I w ogóle nie pamiętam czy w tym, czy w poprzednim rozdziale napisałaś imię bohaterki z małej litery :D
  ,,tą osobę" - pani od polskiego mówiła mi, gdy ostatnia litera kończy się na ę to piszemy tę, jeśli kończy się ą to piszmy tą. W tym przypadku powinno być: tę osobę.
  Ewidentnie widać, że to on jest tym chłopakiem ze snów. Ciekawe, ciekawe.
  5 :D
 • Lucinda 09.10.2015
  Dziękuję:)
 • candy 30.06.2016
  Swoją drogą jest świetną towarzyszką jeśli chodzi o naukę. Zawsze potrafi zciągnąć - ściągnąć* i przed "jeśli" dałabym przecinek :)
  Faktycznie, chyba żadna dziewczyna która dostała kosza, nie myśli o uprzejmości faceta... 5
 • Lucinda 30.06.2016
  Dziękuję, już poprawiam (to i pewnie wiele innych błędów, które złapię po drodze :D )
 • Emi Ayo 18.03.2017
  Bardzo mi sie to podoba. Takie tajemnicze. Ciekawi mnie bardzo jak to sie potoczy :) jak coś zaczęłam pisać niedawno wiec wybacz ze nie umiem wytknąć żadnych błędów czy tez dać rady... Jak dla mnie po prostu wszystko jest dobrze: ) 5
 • Tanaris 23.03.2017
  Szkolne miłości i westchnienia, tajemniczy chłopak, który jest obiektem wszystkich dziewczyn, masakra :D Troszkę ten rozdział mi się dłużył, praktycznie tylko sen i postać... Ale już pisałam, ma to wszystko coś w sobie, 4 ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania