Gwiazdy
Kupiłem dziś kilka gwiazd do mej kolekcji
Lecz nie ma w niej Ciebie, cóż za wielka szkoda
Nie żeby coś, lecz daję się zjadać presji
Zamiast gdzieś w oddali pływać w obłokach
Me gwiazdy tak piękne, całe mnie oślepiają
Nie widzę w nich niczego złego, tak jak w Tobie
To zgubne i błędne, lecz już nic nie widzę
Płacząc nad stratą w głębokiej żałobie
Co jest dziś ważniejsze, majątek i gwiazdy?
Co jest dziś piękniejsze, ich blask, czy twa miłość?
Lecz jedno jest pewne, że chociaż te gwiazdy
Są pewnym gwarantem, nie jak twoja miłość
Komentarze (1)
Bardzo ładne 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania