1

 

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Adam T 08.01.2017

    To JEST haiku! Wreszcie coś na poważnie. 5, z przyjemnością:)

  • motomrówka 08.01.2017

    Moim zdaniem, można by wyrzucić całkiem drugi wers, byłoby jeszcze piękniej. 5

  • Ashley 08.01.2017

    oczywiście 5!

  • Ewcia 08.01.2017

    Bardzo fajne haiku daje 5

  • Pan Buczybór 08.01.2017

    Lepiej ode mnie. Zasłużone 5.

  • Daje 5 ! :)

  • KarolaKorman 08.01.2017

    Pięknie o poranku :) 5 :)

  • Violet 08.01.2017

    Piękny obraz namalowałaś kilkoma słowami. 5
    Pozdrawiam.

  • Adelajda 08.01.2017

    Dziękuję wszystkim za przeczytanie i dobre słowa :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania