1Autor: AdelajdaCzytano 528 razyData dodania: 08.01.2017
Średnia ocena: 4.4 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić44
To JEST haiku! Wreszcie coś na poważnie. 5, z przyjemnością:)
Moim zdaniem, można by wyrzucić całkiem drugi wers, byłoby jeszcze piękniej. 5
oczywiście 5!
Bardzo fajne haiku daje 5
Lepiej ode mnie. Zasłużone 5.
Daje 5 ! :)
Pięknie o poranku :) 5 :)
Piękny obraz namalowałaś kilkoma słowami. 5 Pozdrawiam.
Dziękuję wszystkim za przeczytanie i dobre słowa :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (9)
To JEST haiku! Wreszcie coś na poważnie. 5, z przyjemnością:)
Moim zdaniem, można by wyrzucić całkiem drugi wers, byłoby jeszcze piękniej. 5
oczywiście 5!
Bardzo fajne haiku daje 5
Lepiej ode mnie. Zasłużone 5.
Daje 5 ! :)
Pięknie o poranku :) 5 :)
Piękny obraz namalowałaś kilkoma słowami. 5
Pozdrawiam.
Dziękuję wszystkim za przeczytanie i dobre słowa :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania