Wiosenny wiatr
pachnie młodością
kiedy ciągniesz mi ...
promienie słońca
Haiku o wiośnieAutor: BelzebubCzytano 389 razyData dodania: 03.04.2023
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 17
Zaloguj się, aby ocenić69
Puknij se w czambo Łukaszenko i nastawiajcie sobie piątek z lewych kont O!
Ciebie mogę puknąć jak chcesz O!
Łukaszenkow Z czym do ludzi krasnoludku?
Dam ci piataka za to cudo O!
Hahahahahahahah piateczki piątunie Haiku o wiośnie Autor: Belzebub Czytano 11 razy Data dodania: 03.04.2023 Średnia ocena: 4.1 Głosów: 14
A ilu z tych 11stu nie oceniło tak jak ja? Trzeba mieć nieźle z głową, żeby się logować z różnych kont tylko po to, żeby nastawiać piątek... Misja... trzeba to zrozumieć. I docenić... hahaha
Ja pitolę misjonarska robota hihihi
Bashō by się nawet nie powstydził O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi A dziękuję to miłe jerry
Niepowtarzalny Styl z Opowi Nigdy nie uważałem się za normalnego, więc chyba wszystko na swoim miejscu
Postawiłem sobie 1 :)
A nie, przez przypadek 5
Adminie czy możesz cofnąć gwiazdkę 5 na 1?
Masz cos z deklem? sam sobie 5 stawiać?
Belzebub Przepraszam, to się więcej nie powtórzy...
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (15)
Puknij se w czambo Łukaszenko i nastawiajcie sobie piątek z lewych kont O!
Ciebie mogę puknąć jak chcesz O!
Łukaszenkow
Z czym do ludzi krasnoludku?
Dam ci piataka za to cudo O!
Hahahahahahahah
piateczki piątunie
Haiku o wiośnie
Autor: Belzebub
Czytano 11 razy
Data dodania: 03.04.2023
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 14
A ilu z tych 11stu nie oceniło tak jak ja? Trzeba mieć nieźle z głową, żeby się logować z różnych kont tylko po to, żeby nastawiać piątek...
Misja... trzeba to zrozumieć. I docenić... hahaha
Ja pitolę misjonarska robota hihihi
Bashō by się nawet nie powstydził O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi A dziękuję to miłe jerry
Niepowtarzalny Styl z Opowi Nigdy nie uważałem się za normalnego, więc chyba wszystko na swoim miejscu
Postawiłem sobie 1 :)
A nie, przez przypadek 5
Adminie czy możesz cofnąć gwiazdkę 5 na 1?
Masz cos z deklem? sam sobie 5 stawiać?
Belzebub Przepraszam, to się więcej nie powtórzy...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania