Jakby zbiór osobnych, uzupełniających się obrazów. W tym kierunku jeśli chodzi o wiersze powinieneś iść, no nie ma tu prostych rymowanek, a jest za to myśl, którą zaszczepiasz czytającym ten tekst.
Dobra robota, moim zdaniem!
Ps Oceny jak widzę nie za wiersz a za „popularność”
Ode mnie 5
Może podejmę jeszcze jakieś próby, ten napisałem pod wpływem emocji. Trochę mnie podbudowałeś pochwałą. Ale wersja Betti jest chyba o wiele lepsza;) Pozdrawiam.
Komentarze (16)
handlowała śmieciami na osiedlowym bazarze
sprzedawała
wiersze byle więcej i wyciągała króliki
z czapki odpustowego prestidigitatora
potwora
czekał obok spalonego mostu
tak po prostu patrzył czy nikt nie idzie
napluł w twarz
gnidzie
po raz ostatni widziana była na moście
biegła
z alabastrową twarzą
do lasu
zapomnieć
o wstydzie
osamotnione kartki szarpane porywami
potykały się
na dziurawych
chodnikach
zamarznięte psy zmartwychwstały
szarpiąc groby tych
którzy odeszli
do nicości
sikały bez litości
na znicze
czerwonym atramentem
W ten sposób, moim zdaniem jest lepiej.
Oczywiście Betti, że o wiele ładniejsze. To moja pierwsza tego rodzaju próba. Bardzo dziękuję za pomoc.
Bogumił jak na pierwszy raz, to mistrzostwo świata, moje pierwsze tak dobre nie były. Zapewniam.
betti ale kolejnej próby chyba długo nie podejmę ze strachu przed blamażem
Bogumił ale tu nie ma żadnego powodu do wstydu, trzeba iść za ciosem...
Betti, tak, ale muszę mieć jeszcze motywacje, bo ten napisałem w nerwach.
Witam,
Trudny i smutny wiersz.
Pozdrawiam
Dla mnie szczególnie trudny, że w ogóle musiałem go napisać. Dzięki za przeczytanie, wizytę i opinię. Pozdr.
Jakby zbiór osobnych, uzupełniających się obrazów. W tym kierunku jeśli chodzi o wiersze powinieneś iść, no nie ma tu prostych rymowanek, a jest za to myśl, którą zaszczepiasz czytającym ten tekst.
Dobra robota, moim zdaniem!
Ps Oceny jak widzę nie za wiersz a za „popularność”
Ode mnie 5
Może podejmę jeszcze jakieś próby, ten napisałem pod wpływem emocji. Trochę mnie podbudowałeś pochwałą. Ale wersja Betti jest chyba o wiele lepsza;) Pozdrawiam.
Zdecydowanie najlepszy Twój tekst, jaki czytałam. Nie wprost, klimatycznie.
Tekst najwięcej zawdzięcza Betti.
Bogumił bez przesady proszę. Moja ingerencja była minimalna.
Betti, proszę.
Dla mnie nie ważne, czyj więcej. Jako tekst mi się podoba:) Pozdrawiam↔5
Dziękuję D.D. w imieniu autorów;) pozdr.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania