To chyba najciekawszy rozdział do tej pory, szkoda, że taki krótki! Było trochę podobnych błędów jak w poprzednich np. przecinki, czasem dziwny szyk zdań, ale czytało się dobrze.
Intryguje mnie postać kobiety i muszę przyznać, że jestem coraz bardziej zainteresowana, a to mój debiut w czytaniu takiego rodzaju opowiadań. Czekam więc na ciąg dalszy ;)
Znowu przecinki, przerwy między dialogami i powtórzenia. Pięć linijek pod rząd słowo "być" ;) Ale sama akcja jakoś wychodzi na prostą, wygląda już lepiej. Co prawda jeden dialog wydał mi się dość sztuczny, ten z opisem pustyni, bo jednak w zwykłej rozmowie nikt tak się nie wyraża. Mimo tego zakończyłeś intrygującym akcentem. Zostawiam 4 i idę dalej :)
Komentarze (6)
mamy nową postać :) jak Cię czytam to jest tak fajnie, bo łatwo mogę sobie w wyobrazić naszkicować sytuację; 5:)
Walka o dusze, potwory i kobieta z ostra bronią na koniec. Zaczyna się zabawa.
5
Ciekawie, interesujące zakończenie. Ode mnie 5
To chyba najciekawszy rozdział do tej pory, szkoda, że taki krótki! Było trochę podobnych błędów jak w poprzednich np. przecinki, czasem dziwny szyk zdań, ale czytało się dobrze.
Intryguje mnie postać kobiety i muszę przyznać, że jestem coraz bardziej zainteresowana, a to mój debiut w czytaniu takiego rodzaju opowiadań. Czekam więc na ciąg dalszy ;)
Dziękuje! To miłe, że się podoba :)
Znowu przecinki, przerwy między dialogami i powtórzenia. Pięć linijek pod rząd słowo "być" ;) Ale sama akcja jakoś wychodzi na prostą, wygląda już lepiej. Co prawda jeden dialog wydał mi się dość sztuczny, ten z opisem pustyni, bo jednak w zwykłej rozmowie nikt tak się nie wyraża. Mimo tego zakończyłeś intrygującym akcentem. Zostawiam 4 i idę dalej :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania