Hej skarbie:)

Hej skarbie wyglądasz tak bardzo ładnie,

w chmurkach ptaszki śpiewają o tobie,

o twej boskiej urodzie,

na niebie gwiazdki się wstydzą i zazdroszczą twego piękna,

a ty jesteś ciągle nie dostępna.

marzę o tobie i śnie w każdy smutny i wesoły dzień,

szukam twoich śladów by wytropić cię w tej dżungli betonowych serc,

//

A ja ciągam się w te i wewte, sypie szczury gdzieś posępnie,

wciągam nosem jakiś szajs by mi dobrze było tak,

po gdy pizne sobie w nos to jest pięknie jak w Letnią chłodną noc,

szukam towaru po całym mieście, szukam ciebie gdzieś wśród eteru fal,

szukam czegokolwiek czym bym się nastukał,

szukam dotyku twoich rąk, twych opuszków palców na mej skórze

kiedy piździ mróz, ja cię będę kochał zawsze i po czasu kres będę twym jedynym,

na nikim mi tak nie zależy jak na tobie skarbie.

Proszę daj mi siebie. Czemu nie chcesz mnie?

//

Hej skarbie to dla ciebie ta piosenka,

mówi o tobie i o naszych splecionych sercach,

o naszej miłości do siebie nawzajem,

bo jesteśmy stworzeni dla siebie,

bo ja choć wyglądam to nie_jestem pedałem,

idzie wał za wałem,

wciągam nosem polopiryne bo mnie diler znów wydymał,

trzeba mi pożądnego kryształu,

albo dotyku twych ust twego języka w mojej buzi,

bo jesteśmy dla siebie stworzeni,

zapisana w gwiazdach mi jesteś,

tylko dla mnie nie dla innych mych bliźnich,

ich może nie być abyś była ty, po co mi ludzie gdy mam ciebie dla siebie.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania