Hejt
Siedzi dziewczyna samotnie
Na parapecie, przy oknie
Siedzi i mierzy się z myślami
Dusi się swoimi łzami
Znowu zraniona brzydkimi słowami
Znowu nazwana grubańskimi określeniami
Chociaż obok stala, to się nie krępowali
Nie zważając na jej obecność to hejtowali
Ona martwiła się okrutna opinią
I przez nią owinęła się długą liną
Lecz dopiero gdy żywot skończyła
Dopiero wtedy idealna w ich słowach była
Komentarze (5)
No, coś w tym jest, chociaż rym okropny... ciekawe jak hejterzy odczytają, czy chociaż na chwilę zatrzyma to ataki personalne, szczerze wątpię...
Dla mnie bomba bo lubię rymki. Niech poprawi okrutna na okrutną. Ja oceniam😁
Mi się bardzo podoba :) Temat, który teraz jest wszędzie, ale jednocześnie nigdzie... A jednak ktoś o tym mówi ❄️
Do cholery, kto się wystawia na hejt dostaje hejt, i bardzo dobrze. Grecy wystawiali dzieci na całą noc na glebę, albo przeżyło albo nie, i to też było dobre. Stop degeneracji i użalaniu się. Howg!!
cienkie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania