hemostat mieści się w dziwnej treści
"Bez blokady ze strony umysłu.
Brrrrrrbrrrr ooooo nieee"
w całokształcie narastają mechanizmy
zapobiegania wynaczynnienia głupoty
mogą się w prawidłach zmysłów tworzyć
albo zaznaczać w uszkodzonych zwojach
wiadomego pochodzenia
grunt że wyprowadzi się w pole dociekającego prawdy
i nie pęknie z rozkoszy zanim się skrzepnie orgazmistycznie
Komentarze (67)
Ale fajne. Wynaczynnienie głupoty szczególnie mnie się podoba :D
Mnie też, ciekawe czy jerry wyciągnie z tej swojej głupoty jakąś naukę? Bo, że zwoje uszkodzone, to z daleka widać... tak jak brak czegoś jeszcze... buhahaha
Akcjonariuszka tego pomysłu jest szlenie pokręcona w części hipokapma . zastanawia mnie czy w ogóle dysponuje takim elementem
MartynaM dobrze, że sie przyznałaś sama do swoję przypadłości, więć nie muszę juz nic pisać więcej. Odejdź w pokoju
Ja nie jestem jerry, tylko ty... ciekawe w co jeszcze się przebierzesz.... hahahahaha
MartynaM a co preferujesz?
jerry, ja nie wierzę w mózg.
Pobóg Welebor bo tak naprawdę to przeżytek
MartynaM przecież cię już dawno zdiagnozowano lisiczko
Ja tam nie mam kilkunastu kont, zaledwie jedno, więc co ja mogę? Podziwiać tylko, że paluszki takie sprytne do tych kont...
MartynaM mam nie kilkanaście, a kilkaset i nic ci do tego
No, i babochłop z ciebie... hahahaha
MartynaM przecież lubisz fajna atmosferę, więc nie zaczynaj się awanturować, bo i po co?
A gdzie tu awantura, przecież śmiejemy się... z nadgorliwości czegoś takiego jak jerry.
Idź za meblościankę i obserwuj jak sie ludzie zachowują. Bo od rana biegasz za aferą.
A ty od rana śledzisz każdy mój wpis, jak zawsze... to już mania
Ale śmieszna, więc niech tam...
MartynaM tia wszyscy za tobą latają buhahahah i kto tu ma manię?
jerry martyna to rodowity szambonurek, lubi sobie pochlapać się w bajorku, hiuhihihihih
Slawoszczan Witłesko-Kruppo nie lataj za nią
Slawoszczan Witłesko-Kruppo a ma na rodowód papiery?
Kaśka, nabiegałaś się za mną, to i ja ciebie nawiedziłam... piszę umyślnie ''nawiedziłam'', bo przecież odeszłaś z wielką pompą... buhahaha
jerry, to jest głos wołającego na puszczy: Boże, nie poddajcie się IM.
MartynaM za tobą nikt nie biega, bo ty jesteś zawsze wszędzie buhahahha
Pobóg Welebor na puszczy wszystko wygląda inaczej i dlatego ten głos jest wątpliwy
Kaśka ciebie nie ma... hahahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahahah
hahahaha hahahaha hahahaha hahahahha
jerry, dla was może tak, ale dla nas...
Pobóg Welebor ile was raz
jerry, gromadzę wszystkie grzechy w swojej osobie i cierpię za nie...
jerry po zapachu poznać można. hihihihih
Slawoszczan Witłesko-Kruppo i po ślepej kiszce
To jest o chłopaku, lat około 13?:)
Oki, róbcie w pieluszki.
mamy pampersy buhahahah
Myślę, że dziś jego umysłowość już mu wskazała drogę.
Bettina sądząc po umysłowości nie mamy nic sobie do ujmowania w obecnej chwili
jerry
Ja jestem już bardzo przecioraną aspergerką
Bez litości.
Bettina to tak jak ja
jerry
A piszę z Wami zwykle jak mam coś trywialnego do zrobienia, a mój umysl mi mówi no wiesz...
Bettina wiem i cię szanuję za banalność i inność
ciong druta jerry xD
Łukaszenkow płyta ci się zacięła buhahhah
jerry Do ciebie tylko to pasuje xD
Łukaszenkow ale ty to wszystkim puszczasz buhahah
Łukaszenkow taka kulturka obszczymurka hahahha
i żul do mm
jerry Mam ciebie za obszczymura, dlatego tak się zwracam w twoim kierunku
Łukaszenkow
Tu potrzebna jest kobieta o wielkim Sercu, MartynaM?
Bettina Albo o małych cyckach i płaskim tyłku ;)
Łukaszenkow
Nie znam tejpsycholog.
Bettina on też nie zna
Bettinkę chyba też coś boli... i też chyba brak. Hahahahaha
wszechwiedząca matrona buhahahaha
dzidzia - piernik
MartynaM o sobie mówisz?
O tobie, Kaśka... i o twojej biegunce...
MartynaM o twojej sraczce hahahah
Piszmy komentarze, niech przygłup pożyje w ich blasku... chociaż raz
MartynaM wężykiem spadaj po kloace
jerry spływaj falami gnojówki...
MartynaM nie małpuj mnie salmonellko
a gdzie i kiedy ty to napisałaś?
Ach te komentarze, dla nich warto tworzyć cuda - wianki... i snuć pierdolamento
MartynaM sraj jak najwięcej pozwalam
MartynaM upita .ipa
Na ciebie życie ''sra'' i wystarczy...
I jeszcze pijesz... no cóż, w twojej sytuacji, to może i ja bym piła... hahahaha
MartynaM jasnowidz z Lublina hahahahah
jerry
Homeostat.
Bettina Singen
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania