hemostat mieści się w dziwnej treści

"Bez blokady ze strony umysłu.

Brrrrrrbrrrr ooooo nieee"

 

w całokształcie narastają mechanizmy

zapobiegania wynaczynnienia głupoty

mogą się w prawidłach zmysłów tworzyć

albo zaznaczać w uszkodzonych zwojach

wiadomego pochodzenia

 

grunt że wyprowadzi się w pole dociekającego prawdy

i nie pęknie z rozkoszy zanim się skrzepnie orgazmistycznie

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (67)

  • Pobóg Welebor 12.07.2023

    Ale fajne. Wynaczynnienie głupoty szczególnie mnie się podoba :D

  • MartynaM 12.07.2023

    Mnie też, ciekawe czy jerry wyciągnie z tej swojej głupoty jakąś naukę? Bo, że zwoje uszkodzone, to z daleka widać... tak jak brak czegoś jeszcze... buhahaha

  • jerry 12.07.2023

    Akcjonariuszka tego pomysłu jest szlenie pokręcona w części hipokapma . zastanawia mnie czy w ogóle dysponuje takim elementem

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM dobrze, że sie przyznałaś sama do swoję przypadłości, więć nie muszę juz nic pisać więcej. Odejdź w pokoju

  • MartynaM 12.07.2023

    Ja nie jestem jerry, tylko ty... ciekawe w co jeszcze się przebierzesz.... hahahahaha

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM a co preferujesz?

  • Pobóg Welebor 12.07.2023

    jerry, ja nie wierzę w mózg.

  • jerry 12.07.2023

    Pobóg Welebor bo tak naprawdę to przeżytek

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM przecież cię już dawno zdiagnozowano lisiczko

  • MartynaM 12.07.2023

    Ja tam nie mam kilkunastu kont, zaledwie jedno, więc co ja mogę? Podziwiać tylko, że paluszki takie sprytne do tych kont...

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM mam nie kilkanaście, a kilkaset i nic ci do tego

  • MartynaM 12.07.2023

    No, i babochłop z ciebie... hahahaha

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM przecież lubisz fajna atmosferę, więc nie zaczynaj się awanturować, bo i po co?

  • MartynaM 12.07.2023

    A gdzie tu awantura, przecież śmiejemy się... z nadgorliwości czegoś takiego jak jerry.

  • jerry 12.07.2023

    Idź za meblościankę i obserwuj jak sie ludzie zachowują. Bo od rana biegasz za aferą.

  • MartynaM 12.07.2023

    A ty od rana śledzisz każdy mój wpis, jak zawsze... to już mania
    Ale śmieszna, więc niech tam...

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM tia wszyscy za tobą latają buhahahah i kto tu ma manię?

  • jerry martyna to rodowity szambonurek, lubi sobie pochlapać się w bajorku, hiuhihihihih

  • jerry 12.07.2023

    Slawoszczan Witłesko-Kruppo nie lataj za nią

  • jerry 12.07.2023

    Slawoszczan Witłesko-Kruppo a ma na rodowód papiery?

  • MartynaM 12.07.2023

    Kaśka, nabiegałaś się za mną, to i ja ciebie nawiedziłam... piszę umyślnie ''nawiedziłam'', bo przecież odeszłaś z wielką pompą... buhahaha

  • Pobóg Welebor 12.07.2023

    jerry, to jest głos wołającego na puszczy: Boże, nie poddajcie się IM.

  • jerry 12.07.2023

    MartynaM za tobą nikt nie biega, bo ty jesteś zawsze wszędzie buhahahha

  • jerry 12.07.2023

    Pobóg Welebor na puszczy wszystko wygląda inaczej i dlatego ten głos jest wątpliwy

  • MartynaM 12.07.2023

    Kaśka ciebie nie ma... hahahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahahah
    hahahaha hahahaha hahahaha hahahahha

  • Pobóg Welebor 12.07.2023

    jerry, dla was może tak, ale dla nas...

  • jerry 12.07.2023

    Pobóg Welebor ile was raz

  • Pobóg Welebor 12.07.2023

    jerry, gromadzę wszystkie grzechy w swojej osobie i cierpię za nie...

  • jerry po zapachu poznać można. hihihihih

  • jerry 12.07.2023

    Slawoszczan Witłesko-Kruppo i po ślepej kiszce

  • Bettina 12.07.2023

    To jest o chłopaku, lat około 13?:)
    Oki, róbcie w pieluszki.

  • jerry 12.07.2023

    mamy pampersy buhahahah

  • Bettina 12.07.2023

    Myślę, że dziś jego umysłowość już mu wskazała drogę.

  • jerry 12.07.2023

    Bettina sądząc po umysłowości nie mamy nic sobie do ujmowania w obecnej chwili

  • Bettina 12.07.2023

    jerry
    Ja jestem już bardzo przecioraną aspergerką
    Bez litości.

  • jerry 12.07.2023

    Bettina to tak jak ja

  • Bettina 12.07.2023

    jerry
    A piszę z Wami zwykle jak mam coś trywialnego do zrobienia, a mój umysl mi mówi no wiesz...

  • jerry 12.07.2023

    Bettina wiem i cię szanuję za banalność i inność

  • Łukaszenkow 12.07.2023

    ciong druta jerry xD

  • jerry 12.07.2023

    Łukaszenkow płyta ci się zacięła buhahhah

  • Łukaszenkow 12.07.2023

    jerry Do ciebie tylko to pasuje xD

  • jerry 12.07.2023

    Łukaszenkow ale ty to wszystkim puszczasz buhahah

  • jerry 12.07.2023

    Łukaszenkow taka kulturka obszczymurka hahahha

  • jerry 12.07.2023

    i żul do mm

  • Łukaszenkow 12.07.2023

    jerry Mam ciebie za obszczymura, dlatego tak się zwracam w twoim kierunku

  • Bettina 12.07.2023

    Łukaszenkow
    Tu potrzebna jest kobieta o wielkim Sercu, MartynaM?

  • Łukaszenkow 12.07.2023

    Bettina Albo o małych cyckach i płaskim tyłku ;)

  • Bettina 12.07.2023

    Łukaszenkow
    Nie znam tejpsycholog.

  • jerry 13.07.2023

    Bettina on też nie zna

  • MartynaM 12.07.2023

    Bettinkę chyba też coś boli... i też chyba brak. Hahahahaha

  • jerry 13.07.2023

    wszechwiedząca matrona buhahahaha

  • MartynaM 13.07.2023

    dzidzia - piernik

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM o sobie mówisz?

  • MartynaM 13.07.2023

    O tobie, Kaśka... i o twojej biegunce...

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM o twojej sraczce hahahah

  • MartynaM 13.07.2023

    Piszmy komentarze, niech przygłup pożyje w ich blasku... chociaż raz

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM wężykiem spadaj po kloace

  • MartynaM 13.07.2023

    jerry spływaj falami gnojówki...

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM nie małpuj mnie salmonellko

  • MartynaM 13.07.2023

    a gdzie i kiedy ty to napisałaś?

    Ach te komentarze, dla nich warto tworzyć cuda - wianki... i snuć pierdolamento

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM sraj jak najwięcej pozwalam

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM upita .ipa

  • MartynaM 13.07.2023

    Na ciebie życie ''sra'' i wystarczy...

  • MartynaM 13.07.2023

    I jeszcze pijesz... no cóż, w twojej sytuacji, to może i ja bym piła... hahahaha

  • jerry 13.07.2023

    MartynaM jasnowidz z Lublina hahahahah

  • Bettina 13.07.2023

    jerry
    Homeostat.

  • jerry 13.07.2023

    Bettina Singen

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania