Historia prawdziwa
Pijak, plotkarz i pieniacz z Kraśnika
nie umiał babie rozpiąć stanika.
Zakonnice kurs mu dały,
potem często go spraszały,
a on jak diabła wszystkie unikał.
Pijak, plotkarz i pieniacz z Kraśnika
nie umiał babie rozpiąć stanika.
Zakonnice kurs mu dały,
potem często go spraszały,
a on jak diabła wszystkie unikał.
Komentarze (69)
Uśmiałam się, bo ten ''pieniacz'' od dziewczyn nie mógł się odgonić... no i ten tego xD
a PÓŹNIEJ chciał artystkę, żeby mieć o czym pogadać, bo nie samym seksem przecież żyje facet tak bardzo utalentowany...
Ogólnie to się nie dziwię, że zakonnice go nie kręciły... xD
Ojej! Nie wiedziałam, że w Kraśniku tylko jeden chłop mieszka!😲
Ale jajeczka🤭
Nie udawaj głupszej niż jesteś... xD
Stul klawiaturę szczeżuja, żebyś później nie płakała po kątach, jakie to chamidła na opowi, a ty jedna kulturalna.
Hłe. Hłe.
Wiesz, do chamów, to nawet nie można kulturalnie, bo nie zrozumieją... xD
Uważasz chamów za ćwierćmózgów?
O sobie tak pisać, no, no, no🤭
Aisak, tylko ciebie... xD
Żenada.
Aisak Z tą głupotą, to Grafi ma rację, głupszej na tym portalu nie ma.
Lotos
Z AGRESYWNYMI GEJAMI nie rozmawiam...
Aisak No i powinno być wszystkich, ale ty chyba wiesz lepiej.
Aisak Nie ma problemu możesz nazywać mnie gejem , choć nim nie jestem, za to ty chyba masz coś do gejów, tak jak Bogumił i realista, byc może to jedna i ta sama osoba, ale agresywna jesteś ty, idiotko.
Aisak Najwyraźniej chcesz pozować na celebrytkę opowi. bo z pisaniem to kiepsko ci idzie.
Lotos
Jesteś agresywnym gejem, który zaczepia MĘŻCZYZN w jednym celu i wyzywa kobietę, bo kobiet nienawidzi...
Mikroskopijny agresywny lotosek...
Aisak I kto tu jest agresywny?
Lotos
Idź do klubu dla gejów, bo testosteron wypływa ci uszami. Podły agresorze lgbt.
Lotos
To ty piszesz pod moimi tekstami — agresywny lgbt!
Aisak Piszę, że kiepskie, bo tak jest i to nie tylko ja tak piszę.
Aisak Twoja nienawiść i agresja mnie niepokoi, jak jeszcze nie wzięłaś leków, to weź.
Lotos
Jestem amatorką na amatorskim portalu, więc mam prawo pisać niedoskonałe utwory.
Aisak A ja mam prawo komentować.
Aisak Zresztą nie tylko ja cię nisko oceniam.
Lotos
Jestem bardzo spokojna i zrelaksowana, bo taki mikroskopijny lgbt, jak ty, nie może wyprowadzić mnie z równowagi :]
Aisak Ja zauważam, że jesteś agresywna,
Lotos
Ojej! I co ja teraz zrobię... 😢
Lotos
Ja zauważam, że POLUJESZ NA MĘŻCZYZN...
Aisak Leki czym prędzej, albo zadzwoń pod 112
Lotos
PRZESTAŃ POLOWAĆ NA MĘŻCZYZN, ty lgbt!
Aisak Cóż, to już masz zwidy, zrób coś z sobą póki nie jest za późno.
Lotos
LECZ SIĘ I NIE POLUJ NA MĘŻCZYZN!
Aisak Niesamowity masz dowcip, ze śmiechu posrać się można.
Aisak Oj, z tego co widzę u ciebie na leczenie już za późno.
Lotos
CZY RODZINA WIE, ŻE JESTEŚ lgbt i POLUJESZ NA MĘŻCZYZN?
Może INTERPOL cię szuka...
Aisak Ciebie już nikt nie szuka, za późno na cokolwiek.
Lotos
ciebie też nikt nie szuka, za to ty SZUKASZ MĘŻCZYZN...
Nękasz ich, napastujesz, kto wie, co jeszcze robisz...
FUJ.
Przerwa, wrócę za godzinkę i odpiszę na twoje słabe mikroskopijne inwektywy...
Aha, w ostatnim wersie powinno być wszystkich i jeszcze przecineczek przed jak... xD
I po diabła też, bo to wtrącenie... xD
Ojej! Przecinki poszły na ścinki!😭
Poprawiaj, chrumko, i nie zawracaj gitary... dziękować nie musisz xD
Zostawię oryginał, niech będzie doskonałym pretekstem w swej niedoskonałości🤭
No tak, jaki autor, taki tekst... xD
Zagadka:
Kto kręci się, jak smród po gaciasz, pod cudzym tekstem?
Odpowiedzi proszę wysyłać na maiila😆
Przestrzeń pod publikacją nie należy do autora, tylko do czytelników... a oni mogą pisać, co chcą. Niby autorka jest na każdym portalu, a nadal nie zna prostych zasad...
Ojej!
Moja wierna czytelnica...
🥹
E tam, ty słabo piszesz, ale czasami spoglądam...
Ale na co spoglądasz?
😆😆😆
Na żenadę... bo u ciebie na nic innego nie można liczyć. a teraz wybacz, ale już mi wystarczy...
COME BAAAAACK❗️❗️❗️😭
Nio, jest zabawny ¬‿¬
'Pijak, plotkarz i pieniacz z Kraśnika
nie umiał babie rozpiąć stanika.'
Stąd jego laski
mają biust płaski,
a biuściastych on skrzętnie unika.
:))
Beloniusz
¬‿¬
Szpilka świetny limeryk. Choć płaski to z polotem ;)
Czyli jednyn słowem gei albo pedau😆
Dzięki Szpilko za świetny limeryś i dawkę humoru, pozdrówka😊
Beloniusz
Świetny pomysł na limeryk zapodała Aisak, ja dokończyłam jej myśl, nie jest to łatwe, ale na tym polega zabawa. Dzięki ¬‿¬
Aisak
Twój kapitalny początek!
Szpilka
🤗
Szpilka i Aisak stwórzcie spółkę autorską :)
Beloniusz
Dzięki za podrzucenie pomysłu, ja chętnie, Aisak chyba też ¬‿¬
Aisak
¬‿¬
Szpilka
To ja układam początki, a Ty resztę, podział fortuny 40:60, bo musi być sprawiedliwie i podbijamy Holiłód!😄
Szpilka
Nie wspomniałaś o błędzie😢
Szkoda...
Aisak
Nie zauważyłam, roztargniona jestem i nie skupiam się na błędach, tylko na zawiązaniu akcji w limeryku i puencie, bo to jest najważniejsze. Jakieś tam drobnostki językowe nie mają większego znaczenia w limeryku, poza tym, jak ktoś chce psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie. Mnie się też zdarzają potknięcia, to całkiem normalne, psor Miodek tak powiedział ¬‿¬
Aisak
Fifty-fifty, dobry pomysł i puenta są gwarantem powodzenia ¬‿¬
Aha, ok.
Aisak
Nio, nie nadaję się na korektorkę ¬‿¬
Szpilka
Myślę, że się nadajesz, tylko nie chciałaś wtórować szczeżui, która piałaby z zachwytu.
Dla mnie zawsze najważniejsza jest prawda i uczciwość i jak coś jest źle, to trzeba o tym napisać.
Byłoby miło, gdyby przekaz nie był podany złośliwie, ale zawsze trzeba poinformować o błędzie.
Pozdrawiam.
Aisak
Ty mnie wyraźnie przeceniasz, powiadam Ci, że zdarza mi się dość często nie zauważać.
Dawo temu często wsiadałam nie do tego tramwaju, co trzeba, bo nie patrzyłam na numer albo mi się coś posupełkowało. Niby śmieszne, ale czasem miałam kłopoty z tego powodu.
To ADHD i chyba do dziś mi trochę zostało ¬‿¬
Mykam na obiad, ciao ¬‿¬
Szpilka
Oki! Paaaaa!☺️
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania