Historia prawdziwa

Pijak, plotkarz i pieniacz z Kraśnika

nie umiał babie rozpiąć stanika.

Zakonnice kurs mu dały,

potem często go spraszały,

a on jak diabła wszystkie unikał.

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (69)

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Uśmiałam się, bo ten ''pieniacz'' od dziewczyn nie mógł się odgonić... no i ten tego xD
    a PÓŹNIEJ chciał artystkę, żeby mieć o czym pogadać, bo nie samym seksem przecież żyje facet tak bardzo utalentowany...

    Ogólnie to się nie dziwię, że zakonnice go nie kręciły... xD

  • Aisak 4 miesiące temu

    Ojej! Nie wiedziałam, że w Kraśniku tylko jeden chłop mieszka!😲

    Ale jajeczka🤭

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Nie udawaj głupszej niż jesteś... xD

  • Aisak 4 miesiące temu

    Stul klawiaturę szczeżuja, żebyś później nie płakała po kątach, jakie to chamidła na opowi, a ty jedna kulturalna.

    Hłe. Hłe.

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Wiesz, do chamów, to nawet nie można kulturalnie, bo nie zrozumieją... xD

  • Aisak 4 miesiące temu

    Uważasz chamów za ćwierćmózgów?

    O sobie tak pisać, no, no, no🤭

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Aisak, tylko ciebie... xD

  • Lotos 3 miesiące temu

    Żenada.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Z tą głupotą, to Grafi ma rację, głupszej na tym portalu nie ma.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Z AGRESYWNYMI GEJAMI nie rozmawiam...

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak No i powinno być wszystkich, ale ty chyba wiesz lepiej.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Nie ma problemu możesz nazywać mnie gejem , choć nim nie jestem, za to ty chyba masz coś do gejów, tak jak Bogumił i realista, byc może to jedna i ta sama osoba, ale agresywna jesteś ty, idiotko.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Najwyraźniej chcesz pozować na celebrytkę opowi. bo z pisaniem to kiepsko ci idzie.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Jesteś agresywnym gejem, który zaczepia MĘŻCZYZN w jednym celu i wyzywa kobietę, bo kobiet nienawidzi...

    Mikroskopijny agresywny lotosek...

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak I kto tu jest agresywny?

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Idź do klubu dla gejów, bo testosteron wypływa ci uszami. Podły agresorze lgbt.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    To ty piszesz pod moimi tekstami — agresywny lgbt!

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Piszę, że kiepskie, bo tak jest i to nie tylko ja tak piszę.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Twoja nienawiść i agresja mnie niepokoi, jak jeszcze nie wzięłaś leków, to weź.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Jestem amatorką na amatorskim portalu, więc mam prawo pisać niedoskonałe utwory.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak A ja mam prawo komentować.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Zresztą nie tylko ja cię nisko oceniam.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Jestem bardzo spokojna i zrelaksowana, bo taki mikroskopijny lgbt, jak ty, nie może wyprowadzić mnie z równowagi :]

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Ja zauważam, że jesteś agresywna,

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Ojej! I co ja teraz zrobię... 😢

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    Ja zauważam, że POLUJESZ NA MĘŻCZYZN...

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Leki czym prędzej, albo zadzwoń pod 112

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    PRZESTAŃ POLOWAĆ NA MĘŻCZYZN, ty lgbt!

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Cóż, to już masz zwidy, zrób coś z sobą póki nie jest za późno.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    LECZ SIĘ I NIE POLUJ NA MĘŻCZYZN!

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Niesamowity masz dowcip, ze śmiechu posrać się można.

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Oj, z tego co widzę u ciebie na leczenie już za późno.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    CZY RODZINA WIE, ŻE JESTEŚ lgbt i POLUJESZ NA MĘŻCZYZN?
    Może INTERPOL cię szuka...

  • Lotos 3 miesiące temu

    Aisak Ciebie już nikt nie szuka, za późno na cokolwiek.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Lotos
    ciebie też nikt nie szuka, za to ty SZUKASZ MĘŻCZYZN...
    Nękasz ich, napastujesz, kto wie, co jeszcze robisz...
    FUJ.

    Przerwa, wrócę za godzinkę i odpiszę na twoje słabe mikroskopijne inwektywy...

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Aha, w ostatnim wersie powinno być wszystkich i jeszcze przecineczek przed jak... xD

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    I po diabła też, bo to wtrącenie... xD

  • Aisak 4 miesiące temu

    Ojej! Przecinki poszły na ścinki!😭

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Poprawiaj, chrumko, i nie zawracaj gitary... dziękować nie musisz xD

  • Aisak 4 miesiące temu

    Zostawię oryginał, niech będzie doskonałym pretekstem w swej niedoskonałości🤭

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    No tak, jaki autor, taki tekst... xD

  • Aisak 4 miesiące temu

    Zagadka:
    Kto kręci się, jak smród po gaciasz, pod cudzym tekstem?

    Odpowiedzi proszę wysyłać na maiila😆

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Przestrzeń pod publikacją nie należy do autora, tylko do czytelników... a oni mogą pisać, co chcą. Niby autorka jest na każdym portalu, a nadal nie zna prostych zasad...

  • Aisak 4 miesiące temu

    Ojej!
    Moja wierna czytelnica...
    🥹

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    E tam, ty słabo piszesz, ale czasami spoglądam...

  • Aisak 4 miesiące temu

    Ale na co spoglądasz?
    😆😆😆

  • Grafomanka 4 miesiące temu

    Na żenadę... bo u ciebie na nic innego nie można liczyć. a teraz wybacz, ale już mi wystarczy...

  • Aisak 4 miesiące temu

    COME BAAAAACK❗️❗️❗️😭

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Nio, jest zabawny ¬‿¬

    'Pijak, plotkarz i pieniacz z Kraśnika
    nie umiał babie rozpiąć stanika.'
    Stąd jego laski
    mają biust płaski,
    a biuściastych on skrzętnie unika.

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    :))

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Beloniusz

    ¬‿¬

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Szpilka świetny limeryk. Choć płaski to z polotem ;)

  • Aisak 4 miesiące temu

    Czyli jednyn słowem gei albo pedau😆

    Dzięki Szpilko za świetny limeryś i dawkę humoru, pozdrówka😊

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Beloniusz

    Świetny pomysł na limeryk zapodała Aisak, ja dokończyłam jej myśl, nie jest to łatwe, ale na tym polega zabawa. Dzięki ¬‿¬

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Aisak

    Twój kapitalny początek!

  • Aisak 4 miesiące temu

    Szpilka
    🤗

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Szpilka i Aisak stwórzcie spółkę autorską :)

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Beloniusz

    Dzięki za podrzucenie pomysłu, ja chętnie, Aisak chyba też ¬‿¬

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Aisak

    ¬‿¬

  • Aisak 4 miesiące temu

    Szpilka
    To ja układam początki, a Ty resztę, podział fortuny 40:60, bo musi być sprawiedliwie i podbijamy Holiłód!😄

  • Aisak 4 miesiące temu

    Szpilka
    Nie wspomniałaś o błędzie😢
    Szkoda...

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Aisak

    Nie zauważyłam, roztargniona jestem i nie skupiam się na błędach, tylko na zawiązaniu akcji w limeryku i puencie, bo to jest najważniejsze. Jakieś tam drobnostki językowe nie mają większego znaczenia w limeryku, poza tym, jak ktoś chce psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie. Mnie się też zdarzają potknięcia, to całkiem normalne, psor Miodek tak powiedział ¬‿¬

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Aisak

    Fifty-fifty, dobry pomysł i puenta są gwarantem powodzenia ¬‿¬

  • Aisak 4 miesiące temu

    Aha, ok.

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Aisak

    Nio, nie nadaję się na korektorkę ¬‿¬

  • Aisak 4 miesiące temu

    Szpilka
    Myślę, że się nadajesz, tylko nie chciałaś wtórować szczeżui, która piałaby z zachwytu.

    Dla mnie zawsze najważniejsza jest prawda i uczciwość i jak coś jest źle, to trzeba o tym napisać.

    Byłoby miło, gdyby przekaz nie był podany złośliwie, ale zawsze trzeba poinformować o błędzie.

    Pozdrawiam.

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Aisak

    Ty mnie wyraźnie przeceniasz, powiadam Ci, że zdarza mi się dość często nie zauważać.

    Dawo temu często wsiadałam nie do tego tramwaju, co trzeba, bo nie patrzyłam na numer albo mi się coś posupełkowało. Niby śmieszne, ale czasem miałam kłopoty z tego powodu.

    To ADHD i chyba do dziś mi trochę zostało ¬‿¬

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Mykam na obiad, ciao ¬‿¬

  • Aisak 4 miesiące temu

    Szpilka
    Oki! Paaaaa!☺️

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania