👋

👋

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Bettina ponad rok temu

    Hi,
    Mamy zupełnie inny styl widzenia. To nie przeszkadza, żeby przeczytac.

    Usiedli naprzeciw siebie, obserwując zadziwiająco sprawne i pełne gracji ruchy Jezusa, nalewającego parującą ciecz do kubeczków.
    Pierwsze, co mi sie kojarzy Parol. Ale co to znaczy?
    Slowo?

  • Bettina ponad rok temu

    Przypomina siɛ mnóstwo jakiś dramatycznych historii, a wiẹksxosc z nich. I to jest ciekawe. Nas przeżywa. O to chodxi?

  • Cain ponad rok temu

    Nie silę się na oryginalność.

  • Bettina ponad rok temu

    Cain
    Aa, bardxo ciekawe.

  • Cain ponad rok temu

    Postanowiłem że wrócę do tej serii i wrzucę po korekcie brakujące części, jakoś w przeciągu kilku nastepnych dni.

  • Bettina ponad rok temu

    Cain, czujɛ sie troszke zignorowana, a juz chcialam odpowiedziec na brakujace czẹści.
    Powodzenia

  • paluszki z paczuszki ponad rok temu

    Cain coś pisze? Muszę nadrobić.

  • Cain ponad rok temu

    Wykopuję

  • zsrrknight ponad rok temu

    "Moment, mogący wszystko zmienić." - zbędny przecinek
    "Wciąż gorący płyn, zabawnie łaskotał w podniebienie. " - zbędny przecinek
    "Rozwalony na pufie Rafał, drapie się po głowie." - zbędny przecinek
    "pracujący w boxach ludzie, nie zauważają jej upadku." - zbędny przecinek

    Spoko. Wejrzenie w siebie, ale nie świadome, a narzucone i pewnie też przekrzywione. Coraz mocniej zarysowują się bohaterowie i ich problemy, ale czy z nich wybrną czy też będą się dalej pogrążać?

  • Cain ponad rok temu

    Dziękuję za twoje nie-zbędne komentarze i pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania