.

.

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • KarolaKorman 06.12.2015

    Choć za rymem nie przepadam
    sama też wiersze układam
    innych czytam
    i tu 5 dam :)

  • Rasia 06.12.2015

    Może i nie porywa tak jak inne Twoje wiersze, ale nastrojowy rzeczywiście jest i wyczarowuje uśmiech na twarzy. Zostawiam 4,5 czyli 5 :)

  • Anonim 06.12.2015

    próbowałam napisać wierszyk podobny do KaroliKorman, ale mi nie wyszło ;c dlatego powiem tylko tyle, ze spodobał mi się fakt, iż cały czas stosowałaś jeden rytm, podziwiam za to niezmiernie :O

  • 50shadesofblonde 06.12.2015

    Dziecięca rymowanka. Średnia.

  • ausek 06.12.2015

    Dziecięca rymowanka powiadasz, aha :)

  • ausek 06.12.2015

    Dziękuje za komentarze dziewczyny, czasami trzeba stać się dzieckiem jak napisała koleżanka powyżej :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania