I na przekór.

Tęczowy ogród barw i świerze jesienne powietrze.

Przyniosły mi siłę, by jeszcze

Bić się o to, co być miało!

Bić się o to, co odeszło pozornie bez powrotne!

Ale czy pokonam siebie wierząc ludziom w to, że na deszczu zmoknę?

Czy pójdę, własną drogą ufając tym wszechwiedzącym?

Nie to się tak nie może skończyć!

 

I na przekór dniom, będę sobą, a nie jakąś nią.

I na złość ci, będę zapominała tamte dni.

Złamie schematy, spale mapy!

No i wyrzucę do zamkniętych już drzwi klucz!

Bo ograniczenia są w nas samych!

I tylko od nas zależy, czy się im poddamy!

 

Tęczowy taniec promieni słońca i liści kojący szum.

Doniósł mi, że gdzieś tam biegnie ludzi tłum.

A ja nie chcę.

Tak jak oni, składać jeszcze broni.

Mam siłę by jeszcze.

Bić się o to, co być miało.

O to, co odeszło tam, gdzie kona słońce.

Ale czy dogonię, świt wierząc, że czasu nie można oszukać?

Czy zdobędę świata szczyt, z wejściem na niego czekając do jutra?

Dziś wiem, że to nie może się tak skończyć!

 

I na przekór wszystkim świt dogonię.

I na złość ludziom światło wyprzedzę.

Po drodze...

Łamiąc schematy, paląc mapy!

Wyrzucając do zamkniętych drzwi klucz!

Bo bariery są w naszej duszy!

I tylko od nas należy, czy ośmielimy się je skruszyć!

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Shina-san 23.10.2016

    Hmmm...Podnosi na duchu ! :3 5

  • Tina12 23.10.2016

    Dzięki

  • Perzigon69 23.10.2016

    Fajnie, że zastosowałaś wykrzykniki, bo dają fajny efekt :) Zostawiam w pełni zasłużone 5 patyków :)

  • Tina12 23.10.2016

    Wielkie dzięko

  • Tina12 23.10.2016

    Tina12
    Uos dzięki

  • Olga Undomiel 23.10.2016

    Tina12 witaj. 5

  • Tina12 23.10.2016

    Olga Undomiel
    Hej

  • Olga Undomiel 23.10.2016

    Tina12 co u Ciebie?

  • Tina12 23.10.2016

    Olga Undomiel
    W czwartek mam egzamin na prawko. Tak poza tym to nic.

  • Olga Undomiel 23.10.2016

    Tina12 obyś zdała.

  • Tina12 23.10.2016

    Olga Undomiel
    Trzeba wierzyć. No jazdy to ta trudniejsza część.

  • Olga Undomiel 23.10.2016

    Tina12 tylko nie staranuj wszystkiego po drodze! Metoda Miriam Loren nie zawsze działa

  • Tina12 23.10.2016

    Olga Undomiel
    Postaram sie nikogo nie zabić.

  • Olga Undomiel 23.10.2016

    Tina12 najważniejsze są chęci

  • Tina12 23.10.2016

    Olga Undomiel
    No to prawda. No cóż czawrtek będzie dniem sadnym. XD

  • Margerita 24.10.2016

    Witajcie

  • Okropny 25.10.2016

    a ja sie dzisiaj zastanawialem, gdzie cie wcielo... W sanatorium bylas?

  • Olga Undomiel 25.10.2016

    Margerita cześć

  • Margerita 25.10.2016

    Olga Undomiel
    Cześć
    jak tam książka?

  • Margerita 25.10.2016

    Okropny
    tak

  • Olga Undomiel 25.10.2016

    Margerita 2 wydawnictwa mi odrzuciły

  • Margerita 25.10.2016

    Olga Undomiel
    ojej to musi ci być przykro ale dlaczego to zrobili

  • Olga Undomiel 25.10.2016

    Margerita nie chcą debiutantów

  • Margerita 25.10.2016

    Olga Undomiel
    i co teraz?
    A przyślesz mi na meila już poprawione Dziedzictwo bo kiedyś mi obiecałaś

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania