I to wszystko
Nie miej mi za złe, ale nie chcę.
Masz anielski wzrok, a byłem w piekle.
Nie chcę tam wracać, a Ty dasz mi wszystko.
Uciekam mała, przepraszam że tak wyszło...
I to wszystko.
Nie miej mi za złe, ale nie chcę.
Masz anielski wzrok, a byłem w piekle.
Nie chcę tam wracać, a Ty dasz mi wszystko.
Uciekam mała, przepraszam że tak wyszło...
I to wszystko.
Komentarze (9)
No, dość cienkie
patrz komentarz wyżej - bez oceny
Bo ja wiem, czy cienkie?
Życiowe.
Taki lajf.
Bez oceny.
Ilu ludizóf, tylu wrażenióf. Chyba, że się powielają. Wtedy wrażenióf mniej niż ludzióf
Canó, wolisz smoczek do possania, czy też nockę z panią Niania xD
Aisak , bramka numeru duo
Canó, już dzwonię do agencji xDDD
Ot, krótki liścik na poduszce, w stylu "miło było, pa". :)
facet przeprasza za problem z potencją?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania