IAutor: AlijarCzytano 502 razyData dodania: 04.11.2017
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Nie wiem, czyja to wina, ze tekst ukazał się w tak nieczytelnej formie. Czy jest sens publikować dalszy ciąg?
A z jakiego edytora tekstu został skopiowany?
Hmm... po pierwsze nie jestem w domu, obcy komputer, swoj tekst tu znalazlam. A po drugie wprawdzie korzystam z elektronicznych narzedzi pracy, ale ich nie rozumiem. Dziekuje za chec pomocy.
Elorence, jak widzisz, pomoglas. Okazuje sie, ze nie jestem calkiem glupia :)
Cieszę się :)
Faktycznie, gdybym czasowo wrzuciła po Tobie, pachniałoby mocną inspiracją:):):):) Idę dalej!:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
Nie wiem, czyja to wina, ze tekst ukazał się w tak nieczytelnej formie. Czy jest sens publikować dalszy ciąg?
A z jakiego edytora tekstu został skopiowany?
Hmm... po pierwsze nie jestem w domu, obcy komputer, swoj tekst tu znalazlam. A po drugie wprawdzie korzystam z elektronicznych narzedzi pracy, ale ich nie rozumiem. Dziekuje za chec pomocy.
Elorence, jak widzisz, pomoglas. Okazuje sie, ze nie jestem calkiem glupia :)
Cieszę się :)
Faktycznie, gdybym czasowo wrzuciła po Tobie, pachniałoby mocną inspiracją:):):):) Idę dalej!:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania