Idę w miasto

Idę dziś na miasto z puszką,

plik serduszek niosąc w dłoni,

Juras szepnął mi na uszko,

udostępnij je znajomym.

 

Truchtem wprost pod kościół pognam,

choćby ksiądz mnie sponiewierał,

stamtąd spłynie kasa godna,

na nowego Land Rovera.

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Szpilka 26.01.2024

    A kto stoi pod kościołem,
    żeby tam na brykę żebrać,
    ten wystawi pupsko gołe
    i go z zimna chwyci febra ( • ᴗ - ) ✧

    Stawiam czwóraka, bo lubię fraszki •ᴗ•

  • okruszynka 26.01.2024

    Juras zaczął kasę zbierać,
    nowa budzi się afera.
    Zanim dzieciom dopomożem,
    znów zadźgają kogoś nożem.

  • słone paluszki 26.01.2024

    Jurek nie ma zamożnych bezdomnych, którzy na prawo bardziej, niż na lewo rozdają Bentleye.

  • okruszynka 26.01.2024

    Lata z puszką stary, młody,
    kto tam wie jak kręci lody.
    On niczego się nie boi,
    bo rodzinę ma na swoim.

  • Adin dwa tri 26.01.2024

    To mógł tylko debil bogumił napisać...

  • ireneo dwa lata temu

    tak, wybutnie prosracko zdebilowany klerykałowym chowem

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania