idenTYczne
Przelotność i chwila za chwilą, pędzą szybko.
Ten sam autobus ta sama kawa
wracam tu na chwilę, na moment.
Ten sam prysznic ta sama herbata
tylko tyle ale za wiele, za dużo.
Wracając tutaj, czując samotność
ci sami ludzie te same problemy.
Biała kartka, czarne myśli
i głupia nadzieja.
Zwijam myśli, podpalam wspomnienia
chodząc po słońcu nie chcę rzucać cienia.
Kawałek ognia i trochę papieru
wtedy wszystko zostaje w zapomnieniu.
Komentarze (3)
Jedna uwaga. Masz przerwy między słowami, a przecinkami. Przecinek powinien być dołączony do pierwszego i odłączony od drugiego słowa. Poza tym mi się podoba, zostawiam 4 :)
masz na prf poduszkę z Ikei
Trochę szlifu, rymy poprawić lub wyrzucić i poezja...
"Biała kartka , czarne myśli
i głupia nadzieja.
Zwijam myśli , podpalam wspomnienia"
Bardzo fajne.
Spacje przed przecinkami są brzydkie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania