Idzie burza siostra deszczu.

Idzie burza siostra deszczu.

Już słychać jak śpiewa.

Bo ją znów kochanek zdradził.

I swój gniew na nas wylewa.

Piorunami to w prawo, to w lewo ciska.

Ludzie nie próbujcie oglądać ją z bliska!

Bo był, taki jeden co się nawet w niej zakochał.

Lecz szybko się mu ta miłość znudziła.

Ponieważ jego luba cały czas po świecie wędrowała.

I gdy ją porzucić to serce żywcem mu wyrwała.

Tak więc dziś na pewno kochanka znów zabiła.

I światu się będzie żaliła.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Larwa 06.08.2016

    Och, ależ ta burza charakterna xd 5

  • Tina12 06.08.2016

    Zwłaszcza, że grzmiało jak pisałam. Dzięki

  • Widzę, że inspiracją była pogoda tegorocznego lata :D Jak zwykle super

  • Tina12 06.08.2016

    Tak pogoda w tym roku nie raz pokrzyżoeała mi plany.

  • I zapomniałabym 5 ;)

  • Tina12 06.08.2016

    Dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania