Idzie burza siostra deszczu.
Idzie burza siostra deszczu.
Już słychać jak śpiewa.
Bo ją znów kochanek zdradził.
I swój gniew na nas wylewa.
Piorunami to w prawo, to w lewo ciska.
Ludzie nie próbujcie oglądać ją z bliska!
Bo był, taki jeden co się nawet w niej zakochał.
Lecz szybko się mu ta miłość znudziła.
Ponieważ jego luba cały czas po świecie wędrowała.
I gdy ją porzucić to serce żywcem mu wyrwała.
Tak więc dziś na pewno kochanka znów zabiła.
I światu się będzie żaliła.
Komentarze (6)
Och, ależ ta burza charakterna xd 5
Zwłaszcza, że grzmiało jak pisałam. Dzięki
Widzę, że inspiracją była pogoda tegorocznego lata :D Jak zwykle super
Tak pogoda w tym roku nie raz pokrzyżoeała mi plany.
I zapomniałabym 5 ;)
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania