inLove
znowu wstałaś gdy jest ciemno bejbi,
ile czasu spałaś,
mnie obchodzi to,
bo jestem zakochny w tobie,
do szaleństwa albo i bardziej,
//
wróć wróć do mnie skarbie
wróć wróć nim i ja zasnę
wróć wróć nim zjemy lody truskawkowe,
//
to pomaluj mnie swoim tuszem bejbi,
i udawajmy że kochamy się
bardzo mocno,
na mlecznej drodze ty jesz coś sobie,
a ja stercze w jakiejś kolejce by
kupić tobie sny
//
wirują jebane gwiazdy a tylko ty patrzysz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania