inLove

znowu wstałaś gdy jest ciemno bejbi,

ile czasu spałaś,

mnie obchodzi to,

bo jestem zakochny w tobie,

do szaleństwa albo i bardziej,

//

wróć wróć do mnie skarbie

wróć wróć nim i ja zasnę

wróć wróć nim zjemy lody truskawkowe,

//

to pomaluj mnie swoim tuszem bejbi,

i udawajmy że kochamy się

bardzo mocno,

na mlecznej drodze ty jesz coś sobie,

a ja stercze w jakiejś kolejce by

kupić tobie sny

//

wirują jebane gwiazdy a tylko ty patrzysz

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania