inLove22 jakiś dzban
przez brudną moskitiere widzę
zajebany świat,
i siędzę w kuchni zupełnie sam,
jak jakiś dzban albo wytrych gdzieś,
gdzieś na uboczu dróg,
w których ktoś gdzieś jest,
a na ulicy sznur samochodów jest,
nikt z nich nie widzi mnie,
a ja ich tak,
coś szumi w głowie mi chyba wino te,
które wypiłem z tobą,
gdy byłem u ciebie,
a teraz jak już mówiłem siedzę sam,
i wina wcale nie mam,
za to mam jakiś dzban
Komentarze (1)
https://www.instagram.com/reel/DZ4BP5giO_l/
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania