inLove22 jakiś dzban

przez brudną moskitiere widzę

zajebany świat,

i siędzę w kuchni zupełnie sam,

jak jakiś dzban albo wytrych gdzieś,

gdzieś na uboczu dróg,

w których ktoś gdzieś jest,

a na ulicy sznur samochodów jest,

nikt z nich nie widzi mnie,

a ja ich tak,

coś szumi w głowie mi chyba wino te,

które wypiłem z tobą,

gdy byłem u ciebie,

a teraz jak już mówiłem siedzę sam,

i wina wcale nie mam,

za to mam jakiś dzban

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (1)

  • KarolKacperK godzinę temu

    https://www.instagram.com/reel/DZ4BP5giO_l/

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania