Inna będę
Siądę sobie po cichutku
Zmęczona wspomnieniami
Otwartym oknem
Wypuszczę motyle
Odlecą stęsknione
Chłód ogarnia duszę
Spadł ostatni liść
I tylko serce rozmarzone
Łzami drżącą ręką
Zamyka drzwi
W pogoni za wiatrem
Otulonym zapachem
Radosnych chwil
Posiedzę tu czasem
Na powrót motyli
Stęsknionych poczekam
Ustami spragnionymi
Szeptać będę
Dotykiem wiatru
Radość serce wypełni
I tylko ja inna już
Będę...
(TakaOna)
Komentarze (15)
Biedne motylki... tyle muszą znosić dla słabych wierszyków
Tak biedne te motylki dla kulawego pióra mam tego świadomość stawiam pierwsze kroki i tak nie do końca wiem w którym kierunku pójdę
Bardzo ładne, pozdro :)
Dziękuję
Inność też bywa piękna 5
Tak masz rację innym nie znaczy gorszym i nie musisz się podobać każdemu
https://www.youtube.com/watch?v=CrTMc2i6Lzc&list=RDMM&index=15
Wierszyk jak wierszyk. Metaforki bardzo oczytane. Powodzenia.
Długo piszesz? Te dwa ostatnie wiersze niestety nie trafiły do mnie, nie pobudziły emocji ani jedną frazą. Jest to ładny opis, złożony z ogranych rekwizytów, ale nie tworzy wiersza, który się zapamięta.
Od niedawna próbuję swoich sił i mam świadomość że nie jestem jeszcze w tym dobra
Taka Ona w takim razie życzę powodzenia. Każdy kiedyś zaczynał. Najważniejsze, że chcesz. Może na początek zrezygnuj z dużych liter, jeśli nie stosujesz interpunkcji.
Mak ❤️
Wzbudził we mnie emocje, lubie takie wiersze ☺️
Dziękuję jedni polubią a inni skrytykują
Taka Ona ja jako iż jestem początkująca, nie będę krytykować
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania