Inteligencja i ludzie wykształceni głosują na Rafała😀
Ba, creme de la creme całej polskiej inteligencji, ludzi wykształceni, bez kompleksów, obyci w wielkim świecie:) Nie oszukujmy się, wszyscy wiemy, że w więzieniach i aresztach wybory skończyłyby się w pierwszej turze. Trzaskowski zgarnął tam ponad dwie trzecie głosów. I tam też prawdopodobnie przeprowadzano też przedwyborcze sondaże, więc prognozy były takie jakie były. Obiecujące. Wiadomo, że pensjonariusze tych przybytków najbardziej dorośli do demokracji. Wymarzony i karny elektorat:))) Rafał może być z niego dumny.
Wszyscy widzimy, jaka to inteligencja głosuje na Platformę Obywatelską i Rafała. Sam kwiat narodu, wykształcony, piękny, inteligentny, z horyzntami. Po prostu przyszłość narodu, sama jego esencja, najwierniejsi z wiernych.
Komentarze (15)
A to w kiciu nie ma osób z wyższym wykształceniem, myślisz?
Choćby twoi koledzy z pisu...🤨
To chyba ty masz tam kumpli🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
To ty, Bogumił, kolegujesz się z pisowcami-przestępcami!
Aisak ty ogumiło czujesz do tego kwiatu miętę przyznaj się?
okruszynka .Utrafiłaś w sedno problemu. To tak samo (Do Rzeczy)
"Wybory prezydenckie. Powodzianie poparli Trzaskowskiego ". Powtarza się stare przysłowie:> Kogo Pan Bóg chce ukarać, to mu najpierw rozum odbiera<
Definicja pozbawienie człowieka zdolności myślenia jest najgorszą karą, jaka może go spotkać
Oni cierpią na syndrom sztokholmski, głosują na swego dręczyciela😃😃😃
Tak dla TRZASKOWSKIEGO!
Twoja ocena: 5
Taka wykształcona inteligencja bierze udział w święcie demokracji. To piękne🤣🤣
Wzniosłe. Nigdzie tylu inteligentów pod jednym dachem nie spotkasz😂😂😂
30 % zabójców, 20 % gwałcicieli🤣🤣🤣😃A ciekawe jakie wśród alimenciarzy ma poparcie?
Bogumił, nie pij już🤦♀️
Jutro idziesz sprzedawać chodaki, więc musisz w miarę dobrze handlować, a pod wpływem będziesz do niczego i jeszcze wypadek spowodujesz i trafisz do kolegów przestępców, z których się naśmiewasz.
Przypominam, że wśród nich są też koledzy Karola...
Znakomity elektorat dla kandydata. Przydałyby się pogłębione badania socjologiczne.
Nie będę wymieniał loginów userów, dowodów na upadek polskiej psychiatrii
Lepiej, żeby przestępcy głosowali za.. niż idioci wybrali przestępcę na prezydenta, bo jak by nie patrzeć Fliper Nawrocki, właśnie pospolitym bandyta jest. No i strach pomyśleć jak taki człowiek miałby prezydentowa. Lepszy Rafał.
Podpisano INTELIGENCJA.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania