InterwencjaAutor: KomesCzytano 518 razyData dodania: 03.01.2018
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić19
dobre. Mam nadzieję, że to, hehe, nie Twoje wybryki z tym zdobyciem sztandaru...?
Fragmenty zamieszczane ostatnio to czesc czegos wiekszego. Moze wyjdzie mi mikropowiesc? Moje nie. Ale u nas w branzy... asy sa;)))
A to dobre, nie rozumiem co? kto? i po co? Czy to dom wariatów? Snuje domysły, że kasyno z wariatami. Poczekam na rozwój sytuacji.
Ciekawe. Mniej wprost, bardziej metaforycznie tutaj. Tekst jak to u Ciebie. Życiowy. 5-
Zazwyczaj ochroniarze to furiaci, choć nie wiem dlaczego. Każdy chyba jest lekko skrzywdzony zawodowo. Tekst ciekawy i z ciągłą akcją, nawet w czasie snu. No i ten dzień bez psychotropów intrygujący. Ukłony:)) 5
Pasja - pracuje 12 lat w ochronie i jestem takim furiatem piszacym, widzisz :)))
Szudracz- jest to opis schizy pracownika patrolu interwencyjnego, w trakcie wyjazdu na interwencje.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
dobre. Mam nadzieję, że to, hehe, nie Twoje wybryki z tym zdobyciem sztandaru...?
Fragmenty zamieszczane ostatnio to czesc czegos wiekszego. Moze wyjdzie mi mikropowiesc?
Moje nie. Ale u nas w branzy... asy sa;)))
A to dobre, nie rozumiem co? kto? i po co? Czy to dom wariatów? Snuje domysły, że kasyno z wariatami. Poczekam na rozwój sytuacji.
Ciekawe. Mniej wprost, bardziej metaforycznie tutaj. Tekst jak to u Ciebie. Życiowy.
5-
Zazwyczaj ochroniarze to furiaci, choć nie wiem dlaczego. Każdy chyba jest lekko skrzywdzony zawodowo.
Tekst ciekawy i z ciągłą akcją, nawet w czasie snu.
No i ten dzień bez psychotropów intrygujący.
Ukłony:)) 5
Pasja - pracuje 12 lat w ochronie i jestem takim furiatem piszacym, widzisz :)))
Szudracz- jest to opis schizy pracownika patrolu interwencyjnego, w trakcie wyjazdu na interwencje.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania