Piszesz w taki sposób nie żalący się. Moment z lustrem, ten dodatek - Nie Polecam - Dodawanie takiego sarkazmu. Pogotowie okropne. Mam koleżankę chorą na SM i kiedyś rodzice wezwali do niej jedno z takich uczynnych pogotowi. Do ich przyjazdu przeszedł jej ból. Też mieli z tego powodu nie przyjemności.
Komentarze (4)
Piszesz w taki sposób nie żalący się. Moment z lustrem, ten dodatek - Nie Polecam - Dodawanie takiego sarkazmu. Pogotowie okropne. Mam koleżankę chorą na SM i kiedyś rodzice wezwali do niej jedno z takich uczynnych pogotowi. Do ich przyjazdu przeszedł jej ból. Też mieli z tego powodu nie przyjemności.
No pogotowie, a nawet lekarze śmiechu warte czasem są. Też w pisaniu podoba mi się ta część, gorzej w realu hehee Dzięx :)
Miałam się nie wzruszać, a jednak ,, coś pękło rozpłakałam się.,,
:))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania