-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Prue 24.03.2015

    Piszesz w taki sposób nie żalący się. Moment z lustrem, ten dodatek - Nie Polecam - Dodawanie takiego sarkazmu. Pogotowie okropne. Mam koleżankę chorą na SM i kiedyś rodzice wezwali do niej jedno z takich uczynnych pogotowi. Do ich przyjazdu przeszedł jej ból. Też mieli z tego powodu nie przyjemności.

  • NataliaO 24.03.2015

    No pogotowie, a nawet lekarze śmiechu warte czasem są. Też w pisaniu podoba mi się ta część, gorzej w realu hehee Dzięx :)

  • KarolaKorman 24.03.2015

    Miałam się nie wzruszać, a jednak ,, coś pękło rozpłakałam się.,,

  • NataliaO 24.03.2015

    :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania