-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Prue 24.03.2015

    Słyszałam o chorobie kociej. Zagranicą stosuje się ja na, właśnie choroby nowotworowe.

  • NataliaO 24.03.2015

    Dokładnie. Tylko u nas tak zacofanie jest.

  • KarolaKorman 24.03.2015

    Niezrozumiała jest dla mnie ignorancja lekarzy. Piszesz o wypisie ze szpitala, po którym nazywają chorobę migreną i umywają ręce :(

  • NataliaO 24.03.2015

    Niestety. Uważali, że to mogą być przypadłości, które miną. Wyleczy się, a tak nie jest.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania