-
-Autor: NataliaOCzytano 501 razyData dodania: 24.03.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Słyszałam o chorobie kociej. Zagranicą stosuje się ja na, właśnie choroby nowotworowe.
Dokładnie. Tylko u nas tak zacofanie jest.
Niezrozumiała jest dla mnie ignorancja lekarzy. Piszesz o wypisie ze szpitala, po którym nazywają chorobę migreną i umywają ręce :(
Niestety. Uważali, że to mogą być przypadłości, które miną. Wyleczy się, a tak nie jest.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Słyszałam o chorobie kociej. Zagranicą stosuje się ja na, właśnie choroby nowotworowe.
Dokładnie. Tylko u nas tak zacofanie jest.
Niezrozumiała jest dla mnie ignorancja lekarzy. Piszesz o wypisie ze szpitala, po którym nazywają chorobę migreną i umywają ręce :(
Niestety. Uważali, że to mogą być przypadłości, które miną. Wyleczy się, a tak nie jest.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania