Ireneo i inni zanurzeni w uśmiechniętej podłości
Wnet zapomnieliście , że od 17 grudnia
Miała być na opowi mowa schludna
W tym celu miała zapanować naczelna zasada
Że słowo cham i idiota ze słownika usera wypada
Bo każdy inny użytkownik
To też Boży człowiek
Więc szanujmy się w różnorodności
Według zasady uśmiechniętej miłości
Tu podam ostatnie wpisy do oceny wszystkich userów
Aby poszukali w tych zdaniach niemiłych felerów:
Vampire Fangs->Trzeba tylko być tolerancyjnym i dobrym.
Wtedy ludzie są mili<
ireneo:"Vampire Fangs A tobie skąd w łepetynie to mentorstwo",
"Matołeckie to, nie tylko chamskie."
ireneo 3 godz. temu"Grain(.) no, to jesteś większym idiotą niż quń w kłębie"
ireneo 3 godz. temu ;trroll wieprzowy względem kapitału glowy
Ideą Dnia bez Przekleństw – 17 grudnia, jest zwrócenie uwagi na czystość i piękno polskiej mowy, która nie potrzebuje wulgaryzmów, by trafnie i dosadnie wyrażać emocje.
Nagroda - jeśli uda ci się nie przeklinać przez zaplanowany okres czasu (tydzień, miesiąc itp) kup sobie coś, na co w innym przypadku byś się nie zdecydował.
Jezus powiedział do swoich uczniów: «Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.
Komentarze (11)
Nie warto dyskutować z ireneo. Potrafi tylko dogryzać innym użytkownikom pod płaszczykiem religii. Jednak mam w wspomnianej „łepetynie to mentorstwo” i umiem poznać osobę sfanatyzowaną i bezczelną.
ireneo i Bogumił/Realista to dwie strony tej samej monety. Są siebie warci tak szczerze xd. Ale Ireneo stawiam jeszcze niżej, bo on napada na niewinnych, co Bogumił i Realista robią raczej sporadycznie...
zsrrknight
Bóg się rodzi, moc truchleje
Pan niebiosów obnażony!
Ogień krzepnie, blask ciemnieje
Ma granice Nieskończony
Wzgardzony, okryty chwałą
Śmiertelny Król nad wiekami!
A Słowo Ciałem się stało
I mieszkało między nami
Cóż niebo, masz nad ziemiany?
Bóg porzucił szczęście Twoje
Wszedł między lud ukochany
Dzieląc z nim trudy i znoje
Niemało cierpiał, niemało
Żeśmy byli winni sami
A Słowo
W nędznej szopie urodzony
Żłób Mu za kolebkę dano!
Cóż jest czym był otoczony?
Bydło, pasterze i siano
Ubodzy, was to spotkało
Witać Go przed bogaczami!
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.
KaMaRo . Wszyscy jesteśmy grzeszni to fakt. Błądzenie jest ludzka rzeczą , jednak zatwardziałe trwanie w błędzie jest rzeczą diabelską. To są diametralnie różne postawy i nie można ich mieszać.
To że ktoś potknął się nie znaczy, że należy wszystkich przewrócić . To jest przyzwolenie na zło.
Ireneo może zostać naszym mentorem. Dzisiaj widzę, że, jak nikt, nadaje się do tej roli. I mądry, i dowcipny, o inteligencji już nie wspomnę, a przy tym obyty z kulturą... uczmy się od niego albo niech nas prowadzi!
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego dnia
Andrzeju dziękuję . Nie zbaczaj z przyjętej ścieżki >Jam jest Drogą , Prawdą i Życiem<, bo kto idzie tą drogą, ma życie wieczne.
Grafomanka. Dziękuję za odwiedziny , szanujmy się nawet jeżeli stoimy po obu stronach rzeki bez mostu. Widzę u ciebie wielką a może nawet całkowitą dozę sarkazmu. Jeżeli jest inaczej , to wpisujesz się w drugą stronę >tej samej monety< na zasadzie słynnego powiedzenia: "są plusy dodatnie i są plusy ujemne" , aby się nie wychylić po stronie prawdy. Nie można być >Jestem za a nawet przeciw< bo za to Nobla nie dostaniesz. Nie do każdego satyra dociera, czego dowodem jest łopatologia ireneo z dnia dzisiejszego, po deklaracji uśmiechniętej miłości: >ireneo 2 godz. temu Wielkość załganego i jego wszędobylski wzorzec Jezus (co w chłupie, pod pierzyną i w oborze)nic nie może: wszarzu, co za "z was", hejterska gnido. Bredzisz ciężarku.< Miej bezkompromisową odwagę, niezależnie od sympatii stanąć po stronie prawdy.
Dobrze, realista, będę ganiała za tobą i przytakiwała... przekonamy wszystkich, nawet najbardziej przekonanych... do swoich racji, ale co tam, ważna jest wojna i to przed Wigilią, bo kiedy walczyć jak nie teraz?
Grafomanka Tam gdzie ty Kai tam i ja Kaja. Tam gdzie serce tam też i rozum. Jezus powiedział do swoich uczniów "Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami". Wcale nie chodzi o przekonywanie przekonanych, ale o obronę przed wzbudzaniem totalnej nienawiści do wszystkiego co naturalne i Boże w imię filozofii libertynów >Róbta, co chceta<. pitolik -realista, Wyciąć w pień - chrześcijan, ku lepszemu światu.
"ważna jest wojna"- czyli co, wytępienie katolików przez ateistów - jak najbardziej słuszne, natomiast obrona własna przed wytępieniem , to już be?, to mowa nienawiści?.
>Cain Może czarne pasożyty zdechną z głodu w końcu jak obecni staruszkowie wymrą.<
>pitolik "niech płonie krzyż i płonie ogień, to jest nasz czas, nasz omen"<
>Proboszcz Wyrzekać się będą swoich wartości i pluć na nie aby głowę zachować! <
Spójrz na fakty , choćby na tym forum, ile tu pogardy dla każdego kto przyznaje się do Boga. Chrześcijaństwo z natury musi być publiczne i stanowić znak sprzeciwu wobec zła. W Piśmie Świętym czytamy: „Głoś naukę, nastawaj w porę i nie w porę, wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz”. Nie ma zawieszenia wyznawania Boga, z okazji tej czy innej uroczystości. To nie Igrzyska w starożytnej Grecji. Wątpliwości w wierze może mieć każdy, ale wojujący ateizm ,to przestępstwo przeciw człowiekowi i Konstytucji.
Bierność i przytakiwanie złu to udział w przestępstwie do jakiego to zło prowadzi.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania