Nie wiem, ale każdy myśli inaczej, a On naprawdę ma interesujące podejście do życia; Cytat też mi się podoba ale chyba tak nie pasuje jak sam tytuł heheh Dzieki :**
Miło było przeczytać tę historię. Szczerze? Więcej było w niej tych smutnych chwil niż tych wzniosłych jak na miłość przystoi, przykre :(. Myślę jednak, że z Dawidem to jeszcze nie koniec, że przyjdzie jednak taki dzień, kiedy powiecie sobie otwarcie wszystko, tego Ci życzę 5 :)
Majeczuunia już do mnie wczoraj pisała z pytaniem o FB. A z innej beczki. Tajemnicę poczytam po południu, bo teraz muszę lecieć. Widziałam rysunek, super, też o tym myślę, żeby coś wstawić z rysunkiem, ale to też kwestia braku czasu :) *******
Komentarze (9)
Trochę smutne zakończenie. Decyzja Dawida co do związku trochę dziwna. A cytat końcowy genialny :) 5
Nie wiem, ale każdy myśli inaczej, a On naprawdę ma interesujące podejście do życia; Cytat też mi się podoba ale chyba tak nie pasuje jak sam tytuł heheh Dzieki :**
Miło było przeczytać tę historię. Szczerze? Więcej było w niej tych smutnych chwil niż tych wzniosłych jak na miłość przystoi, przykre :(. Myślę jednak, że z Dawidem to jeszcze nie koniec, że przyjdzie jednak taki dzień, kiedy powiecie sobie otwarcie wszystko, tego Ci życzę 5 :)
Koniec. Ja już na podchody jestem za stara hehe DZIĘKOWAĆ :)
Jak mi Ciebie brakowało na FB :)
Wiesz, że nie mam, ale pomyślę o tym. Cieszę się, że Wam się udało pogadać :D
wiem, szkoda :(
Majeczuunia już do mnie wczoraj pisała z pytaniem o FB. A z innej beczki. Tajemnicę poczytam po południu, bo teraz muszę lecieć. Widziałam rysunek, super, też o tym myślę, żeby coś wstawić z rysunkiem, ale to też kwestia braku czasu :) *******
domyślam się, chętnie bym zobaczyła jakiś Twój szkic :***
Dobre zakończenie. 5:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania