-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • BreezyLove 08.05.2015

    Trochę smutne zakończenie. Decyzja Dawida co do związku trochę dziwna. A cytat końcowy genialny :) 5

  • NataliaO 08.05.2015

    Nie wiem, ale każdy myśli inaczej, a On naprawdę ma interesujące podejście do życia; Cytat też mi się podoba ale chyba tak nie pasuje jak sam tytuł heheh Dzieki :**

  • KarolaKorman 09.05.2015

    Miło było przeczytać tę historię. Szczerze? Więcej było w niej tych smutnych chwil niż tych wzniosłych jak na miłość przystoi, przykre :(. Myślę jednak, że z Dawidem to jeszcze nie koniec, że przyjdzie jednak taki dzień, kiedy powiecie sobie otwarcie wszystko, tego Ci życzę 5 :)

  • NataliaO 09.05.2015

    Koniec. Ja już na podchody jestem za stara hehe DZIĘKOWAĆ :)
    Jak mi Ciebie brakowało na FB :)

  • KarolaKorman 09.05.2015

    Wiesz, że nie mam, ale pomyślę o tym. Cieszę się, że Wam się udało pogadać :D

  • NataliaO 09.05.2015

    wiem, szkoda :(

  • KarolaKorman 09.05.2015

    Majeczuunia już do mnie wczoraj pisała z pytaniem o FB. A z innej beczki. Tajemnicę poczytam po południu, bo teraz muszę lecieć. Widziałam rysunek, super, też o tym myślę, żeby coś wstawić z rysunkiem, ale to też kwestia braku czasu :) *******

  • NataliaO 09.05.2015

    domyślam się, chętnie bym zobaczyła jakiś Twój szkic :***

  • Prue 09.05.2015

    Dobre zakończenie. 5:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania