Iskrzy

***

 

- Co to?

- Iskrzy...

- Ale jak to możliwe?

- Nie wiem.

- Ja też.

- Moglibyśmy razem oświetlić nawet cały Wrocław!

- Wiem.

- Ja też...

 

***

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • 00.00 21.03.2019

    Potencjał energetyczny ogromny. :)

  • drohobysz 21.03.2019

    to musi znaleźć ujście! ;p

  • Canulas 21.03.2019

    hmm - odważne
    być może

  • Mia123a 22.03.2019

    Nooo ciekawe. Ale nie wiem. Cuś to nie gra :)

  • Mia123a 22.03.2019

    *tu sotrrry, to z wrażenia :p

  • drohobysz 22.03.2019

    Mia123a musi zagrać, bo nie zaiskrzy ;p

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania