Istnienie
Życie to pustynia
Każde ziarenko piasku jest bólem,radością,rozpaczą-nami.
Najmniejszy podmuch wiatru sprawia że lądujemy w miejscach do których nie pasujemy
Życie to pustynia
Każde ziarenko piasku jest bólem,radością,rozpaczą-nami.
Najmniejszy podmuch wiatru sprawia że lądujemy w miejscach do których nie pasujemy
Komentarze (4)
to jest opowiadanie?
prolog?
prolog prologu?
proktolog?
Ktoś dał piątkę, za co? Brak spacji i przecinków już dyskwalifikuje tę ocenę. Czy nie za dużo tutaj tych "piątkowiczów"??
rynce opadujo
gniocik
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania