Ja nic nie mogę

męczę się niepomiernie

ciężką przeżywam trwogę

wszystko zależy ode mnie

a ja nic nie mogę

 

napinam się i stękam

wzbieram siły me mnogie

lecz wszystko to zaraz pęka

a ja znowu nie mogę

 

świat się toczy i kręci

wciąż znajduje gdzieś drogę

cóż że wszystko mnie nęci

jeśli ja nic nie mogę

 

rezygnuję już z chcenia

bardziej wolę dać nogę

ja już nie chcę pragnienia

ale ja nic nie mogę

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • betti 06.03.2020

    Usmialam się... domowe przedszkole.

  • wicus 06.03.2020

    Ten śmiech bardzo mnie cieszy! Dziękuję za komentarz.

  • Kasmat 06.03.2020

    Podoba mi się ?

  • wicus 06.03.2020

    Bardzo się cieszę! Dziękuję.

  • bogumil1 06.03.2020

    Fajny wiersz.

  • wicus 06.03.2020

    Dziękuję.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania