Jak
Jak to jest wrócić tu do rodzinnych stron?
Gdzie na pozór stoi ten sam dom
Otoczony płotem naszych dziecinnych marzeń.
Marzeń, które zburzył czas
I pochował, w starej szufladzie
Jak to jest wrócić na stare śmieci?
Gdzie rzeka wciąż opowiada historie
O królewnie i o księciu
Którzy jak się okazuje, są z całkiem innej bajki.
Jak to jest znów mnie zobaczyć?
Bo nie wiem jak Tobie,
Ale mnie serce mocniej zabiło
I rwało się wprost do serca Twojego.
Jak to jest udawać szczęśliwego?
Kiedy wokół jest tyle zła
Nie, nie odpowiadaj,
Bo chyba czujesz to, co ja.
Komentarze (3)
Dzięki anonimki za 5 :)
Wrócić na stare śmieci jak tytuł mojego opowiadania haha xD wiem, przypadek :D bardzo fajne ^*^
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania