Jak gwiazda.
Jak gwiazda na bezchmurnym niebie.
Chcę błyszczeć tylko dla ciebie.
Dla ciebie się chce w sukienki stroić.
Lecz ty nie doceniasz starań moich.
I ciągle masz czas.
Lecz nie dla mnie.
I choćby cały tłum zazdrościł ci.
Ty i tak chodzisz na mnie zły.
Ale dziś chyba ja.
Coś do powiedzenia mam.
Więc posłuchaj mnie chociaż raz.
Ale za to dokładnie.
Ja jak każda gwiazda.
Nie lubię być w cieniu.
Ja chcę być ważna.
I nieuważna.
Lecz być może nie przy tobie.
Więc daje ci jeszcze czas.
I niech decyzja co dalej z nami.
Nie spędza ci snu z powiek.
A gdy się już zdecydujesz.
To daj mi znać, ja się szybko spakuje.
Ale gdyby jednak miłość zwyciężyła.
Będę obok ciebie już na zawsze lśniła.
Komentarze (9)
Przepięknie <33. Pięć :)
Dzięki za wizyte :)
Wiersz mi się podoba i chciałam dać 5, ale jestem na telefonie i niechcący kliknęłam 4... Przepraszam :c
Wybaczam :). I dzięki za wizyte
Do mnie chyba nie do końca dotarł. :(Co prawda lekko się czyta, ciekawa tematyka i wgl. a jednak. Zostawiam więc 4 :)
Oki dzięki za wizyte
Pięć wiersz opowiada o dziewczynie która chce się podobać chłopakowi
Jak pisałam bardziej myślałam o tym, że on jej nie docenia.
Tina12
może być i tak
wiersz dodałam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania