Jak można jeść to coś
Moja mama szykuje zupę,
później grzyby jakieś
nie wiem o co chodzi to są jakieś boczniaki lol
W końcu udaje mi się zjeść to coś
ale dużo problemów było
bo czegoś takiego nie da się jeść
a mama zajadała ze smakiem.
Smak się liczy
A nie zdrowie???
Wolę zjeść już sam por niż to coś
Synek dobre jedz!
Trololo nie zjem i co
To dam karę na komputer, ot co!
To ja cię zabiję
i wezmę flaki
do torby
z
mięsem
buahahaha
Jak ty się wyrażasz!!
Bo boczniaki słabe są i temat uważam za zamknięty
O co chodzi ci to ja nie wiem
jakieś samochody które gadają tylko o seksie???
Nie,
bo ja samochodów nie lubię
i co haha
a teraz kara
na kompa
Masz coś nie tak z głową, żegnam idę się wyprowadzić do kolegi bo mnie wkurzasz
tak że
masz nienormalnie w głowie
Synku, dobre boczniaki!
Komentarze (28)
Dobrze wysloz
Slabe 1
Rzyciowe
Bardzo. Oddaje charakter rzycia.
Tak bez ogródek, 1. Nie ma w tym tekście nic, co zalugiwaloby na wyższą ocene
Shit jakich mało, ale za to się uśmiałem :D Trololo nie zjem i co?
dobry shit, ja dałem 5 xd
Nuncjusz Też sie dziwie. Z jakiej paki taka wysoka ocena?
BlindMaster nie rozumiecie, aż się dziwię wam młodym
tkwicie w skostniałych strukturach, pewnie to wina szkoły,
moim zdaniem to jest nowy głos w poezji, tak, ja tu widze poezję, wiersz wolny - biały, bez rymów
głos najmłodszego pokolenia, które uwierają szkolne czy odgórne gorsety
ja tu widze swobodę wypowiedzi swojego JA, nie zakłamane, nie kalkowane, nie schematyczne
Ja tu widzę doskonałość w absurdzie. Chaotyczny bezsens, który układa się w ład. I ta przyziemność, czy wszystkie wiersze muszą być o miłości albo śmierci? Czyż por na obiad nie jest godzien uwiecznienia wierszem na litej skale?
o właśnie! XDDDDD
Nuncjusz Poprostu doszukujecie się zajebistości na siłę ^^
Grubas na pewno nie ja, może Jared XD
mnie to po prostu urzekło
Odmawiacie porowi godności uwiecznienia w litej skale? :I
Dla mnie to poprostu gówno.
Grubas no spoko ale właśnie na tym polega geniusz - budzi kontrowersje i ryje beret :)
Nuncjusz Oj kontrowersje to duże. Największe kontrowersje chyba na Opowi wzbudził czwarty rozdział "One love, one cośtam" nie pamiętam tego dokładnie. Wiem tylko, że wyłem ze śmiechu jak czytałem ^^
Grubas no i ja za to opko też dałem 5
Nuncjusz Być może to jedno z tych genialnych dzieł, które mają w sobie niezliczone ilości ukrytych sensów, i tylko nieliczni mają odpowiedni iloraz IQ, by dojrzeć to wszystko. Albo to po prostu chujowy wiersz :D
Grubas jest możliwe ;)
Wszędzie mam reklamy i jakieś adnotacje, co z tym opowi :c
Malware, opowi działa ok
Yyyyyyyyyyyyyyyyyy to nie wiersz, to bezsens! Nic nie zrozumiałam oprócz tego że jego matka gotuje zupę. Dla mnie to żenada. Kto używa w wierszu słowa "lol" Nie mogę na to patrzeć, idę i zostawiam tylko 1
Lubię grzyby, więc dam 2.
Dno
Muliste dno
???
Masz coś nie tak z głową, żegnam idę się wyprowadzić do kolegi bo mnie wkurzasz
Jezzzu
❤
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania