Jak opowiedzieć historię
Opowiedzieć historię niby prosta jest rzecz, jeszcze żeby wena była , by słowa w całość się wiązały , nie jest proste .Spotykamy ludzi , którym łatwo przychodzi ,starając się , składamy słowa , a potem zdania układamy .Nie patrzymy na nic piszemy . A ja piszę co w mojej głowie siedzi , jakieś proste słowa , których czasem nikt nie rozumie i nie potrafi ich w żaden sposób zrozumieć . Stoje tak sobie i patrzę , a wokoło mnie tłum ludzi zaczyna mnie otaczać , duszę się i moje ciało .Próbuję się wydostać ciemność w oczach moich upadam i leżę . Nie mam siły leże .
Komentarze (7)
Przed znakami interpunkcyjnymi nie robimy spacji. Ogólnie to nie wiem czemu ma służyć ten tekst.
Niestety, ale zgadzam się z mentalistą.
Straszny bałagan. Końcówki nie zrozumiałem. Chyba dam 3.
Faktycznie chaotyczne, ale każdy ma prawo pisać jak chce a to od nas zależy jak to odbieramy ;) za starania dam 3
Emi ten tekst to tragedia. Możesz pisać jak chcesz pod warunkiem, że piszesz dla siebie. Inaczej trzeba dbać o czytelników.
Interpunkcja leży, weź ją poćwiczyć trochę, bo będzie draka.
Interpunkcja dla pisarza jest niczym. Z reguły wolą wykorzystywać siłę korektorów :P
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania