Jak wygląda szczęście?
Jak wygląda szczęście?
Może jest czarne a może jest białe,
może jest zielone albo niebieskie
może jest duże a może małe?
Może jest okrągłe lub kwadratowe
a może w kształcie serduszka
a może to moje szczęście
wygląda jak moja poduszka?
Gdzie znaleźć mogę szczęście?
Może pod drzewem w głębokim lesie
a może ktoś na złotym talerzu
mi szczęście na obiad przyniesie?
A może w kubeczku
trzymanym ręką drżącą
ktoś mi szczęście pomiesza
z miłością bardzo gorącą.
Komentarze (7)
Piękny przekaz, szczęście nie jest czymś uchwytnym, ale częściowo możemy znaleźć je w symbolach takich jak kubek z herbatą zaparzoną przez kochające dłonie. I za to 5 :)
Musiał duch Konstantego Ildefonsa przelatatać w pobliżu. Dziękuję za uczucie i ciepełko! 5!
Lładne, tylko szkoda, że takie krótkie. Czuję przez to niedosyt, dlatego oceniam (tylko w komentarzu) na 4. Ech, chyba muszę dodać plusika
Fajne i sympatyczne zarazem. 5
Pięknie :) A szczęście można znaleźć dosłownie wszędzie, trzeba tylko się rozejrzeć i umieć cieszyć się drobnymi rzeczami, 5 :)
Przyjemne w odbiorze, subtelne, pogodne - 5 :)
Zgadzam się z poprzednikiem, Michałem – nic dodać, nić ująć. 5:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania