Jak zawsze… [nie potrafię połączyć kropek]

Przed mną decyzja

Niezależnie od opcji

Wybiorę gorszą

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (1)

  • najmniejsza godzinę temu

    Aż tak siebie źle oceniać nie można.
    Potrafisz....potrafisz :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania