Jak zmieni
Jak zmieni się wasz świat gdy odejdę? Słońce zacznie zachodzić w południe?
Serca zastygną w smutku? Łzy staną się atrybutem waszych twarzy?
Uśmiech będzie tylko maską? Zatęskni ktoś za moim głosem?
Co pozostawię po sobie? Te słowa, które są niedoskonałe?
Setki tysięcy pytań bez odpowiedzi? Ból, który sam karmię?
Cierpienie, które wam zadam? Ocean łez wylanych przy wspomnieniach?
Dlaczego tylko ja płaczę widząc to? Obraz własnego pogrzebu.
Nie przynoś na niego krzyży. Nie potrzebuję modlitw do niego.
Jest tam tylko moja trumna i pustki. Jestem sam bez życia.
Dlaczego nikt nie wspomina moich słów? Czyż nie były one szczere?
Co zostanie napisane na moim grobie? Jedna z mych słów litera?
Alfa czy omega? Może jednak epitafium pozostanie puste jak moje wnętrze?
Komentarze (6)
ejjj, no co ty?! Dawid, chyba nie myślisz o jakimś samobójstwie, co?
To tylko moja twórczość
D4wid to dobrze, bo muszę powiedzieć, że trochę mnie nią wystraszyłeś... może naprawdę postaraj się napisać choć jeden tekst optymistyczny, co? może t to ci pomoże? :/
Puste wnętrze przywodzi na myśl głównie brak pasji. Nie masz się czym zająć - czujesz się pusty. Znajdź coś co będzie w stanie cię urzec, a potem to opisz. To może zmienić światopogląd o 180 stopni :)
Ehhh, a poczytaj jego inne teksty to się dowiesz czemu jest pusty, chociaż ja tak nie uważam.
Kto nas będzie zalewał tymi płynącymi z serca smutnymi tekstami, jak nie ty, ale to fakt czasem mógłbyś napisać coś pozytywnego :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania