JAKI TO MA SENS?

JAKI TO MA SENS?

 

Jaki to wszystko ma sens

Gdy idę tam gdzie byłem

Zanim się urodziłem?

 

Gdzie po zgasłej świecy

Nic więcej nie zostaje

Niż czarny zimny knot

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • ireneo 2 dni temu

    A w jakiej to religii jest tak zapisane?
    Poza tym nikt się człowiekiem nie rodzi, a staje się nim, albo nie. Ktoś kombinował zrobić cie w jajo.

  • Absens wczoraj o 2:46

    Masz zablokowane komentarze a sam wcinasz się wszędzie. Piszesz te swoje gnioty za zasłoną admina, jakby to nazwać? Niech sobie każdy dopowie.
    A Rymonautę pozdrawiam.

  • ireneo wczoraj o 5:37

    Absens
    Masz, panie chłopie kochany, coś do naPISania na temat, bo jak nie to nie bałwań więcej zwlaszcza, że masz zablokowane komentarze a sam wcinasz się wszędzie. Piszesz te swoje gnioty za zasłoną admina, jakby to nazwać? Niech sobie każdy dopowie.
    A tych któezy potrafią czytać ze zrozumieniem i pisać z sensem, pozdrawiam, bez względu na to jaki głupi nick sobie przybrali, pozdrawiam. Wszak nie kominiarka świadczy o człowieku a to co pod nią.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania