JAKI TO MA SENS?
JAKI TO MA SENS?
Jaki to wszystko ma sens
Gdy idę tam gdzie byłem
Zanim się urodziłem?
Gdzie po zgasłej świecy
Nic więcej nie zostaje
Niż czarny zimny knot
JAKI TO MA SENS?
Jaki to wszystko ma sens
Gdy idę tam gdzie byłem
Zanim się urodziłem?
Gdzie po zgasłej świecy
Nic więcej nie zostaje
Niż czarny zimny knot
Komentarze (3)
A w jakiej to religii jest tak zapisane?
Poza tym nikt się człowiekiem nie rodzi, a staje się nim, albo nie. Ktoś kombinował zrobić cie w jajo.
Masz zablokowane komentarze a sam wcinasz się wszędzie. Piszesz te swoje gnioty za zasłoną admina, jakby to nazwać? Niech sobie każdy dopowie.
A Rymonautę pozdrawiam.
Absens
Masz, panie chłopie kochany, coś do naPISania na temat, bo jak nie to nie bałwań więcej zwlaszcza, że masz zablokowane komentarze a sam wcinasz się wszędzie. Piszesz te swoje gnioty za zasłoną admina, jakby to nazwać? Niech sobie każdy dopowie.
A tych któezy potrafią czytać ze zrozumieniem i pisać z sensem, pozdrawiam, bez względu na to jaki głupi nick sobie przybrali, pozdrawiam. Wszak nie kominiarka świadczy o człowieku a to co pod nią.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania