v3n4
Ale co mnie powstrzymuje?
Nadzieja już dawno nie nadlatuje.
Już mi wena tylko została,
Jednak ona notorycznie uciekała.
Tak jak ludzie przed problemami,
Odstawiają przyjaciół, zostają sami.
A morał tego taki,
Że zawsze umierają najsłabsze ptaki.
Komentarze (2)
Powiem tak, aż szkoda, że tak słaby nibywiersz jest zasłonięty enigmatycznym tytułem i przyciągającym wzrok nickiem...
Banalne to strasznie, tak szczerze. Te rymy też zdecydowanie pogłębiają ogólną nijakość tego tworu.
za Przedmówcą
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania