JASEŁKA (homonim)

(KTO PIERWSZY ROZWIĄŻE?)

 

Wychodzą _ _ _ _ _ _ / _ _ scenę,

Bo już wybiła godzina.

Opowiadają nam o tym,

Jak się zrodziła _ _ _ _ _ _ _ _ .

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Vampire Fangs dwa lata temu

    Wychodzą DZIECI/NA scenę,
    Bo już wybiła godzina.
    Opowiadają nam o tym,
    Jak się zrodziła DZIECINA.

  • Grisza dwa lata temu

    Świąteczne BINGO!

  • Vampire Fangs dwa lata temu

    Było proste. Miałem szczęście, że przeczytałem zagadkę jako pierwszy. Daję 5😉

  • ireneo dwa lata temu

    nie ma bingo bo zagadka ma wiele rozwiązań
    - chłopina

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania