Grisza
na stronie jest limit dwóch publikacji na dobę. Kiedyś można było np. wstawić dwadzieścia naraz i zapchać całą stronę, więc admin wprowadził limit
zsrrknight, ja to rozumiem. Ale jeśli zamieszczam coś o 11.46, a potem o 19.56, to co tu jest grane? Są tacy, którzy zamieszczają dwa teksty w ciągu kilku minut i wszystko się wyświetla na stronie głównej. A u mnie kicha! Nie raz pisałem na "kontakt", ale zero odpowiedzi... Przykre to...
Komentarze (4)
natura/ na tura
Bingo! Szkoda, że nie widać tego na stronie głównej, a tylko na moim profilu. Nie pierwszy raz mi się to zdarza. Nie znam przyczyny... Gratuluję.
Grisza
na stronie jest limit dwóch publikacji na dobę. Kiedyś można było np. wstawić dwadzieścia naraz i zapchać całą stronę, więc admin wprowadził limit
zsrrknight, ja to rozumiem. Ale jeśli zamieszczam coś o 11.46, a potem o 19.56, to co tu jest grane? Są tacy, którzy zamieszczają dwa teksty w ciągu kilku minut i wszystko się wyświetla na stronie głównej. A u mnie kicha! Nie raz pisałem na "kontakt", ale zero odpowiedzi... Przykre to...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania