Jedna prośba
Nie oczekuję zaufania
Lojalności i miłych gestów
Podawania ręki na dzień dobry
I życzeń o dobrej nocy
Nie muszę być lubiana
Obracać się jak Wasza
Mieć kogoś kto za mną stanie
Kiedy wpadnę w tarapaty
Mogę tutaj sobie istnieć
I niezbyt pokazywać swoje bycie
Cicho przeżywać dni
Bez większego szumu wokół
Ale jedną małą prośbę
Pragnę do Was skierować
Chcę tylko żebyście
Widzieli we mnie człowieka
Komentarze (4)
Koniec wiersza zdał mi się pod względem rytmu nieco zaburzony. Co do samej treści to jest w niej sporo racji, najważniejsze, by zachować swoją indywidualność, a ja mam słabość do tych, którzy sądzą tak samo, dlatego 5 ode mnie :)
Niezmiernie ważne w dzisiejszym świecie jest zachowanie indywidualności i bycie sobą. Zgadzam się z Rasią. :) 5
Zgadzam się z koleżankami i też daję 5 :)
Dziękuję bardzo za komentarze ! :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania