.Autor: troxxCzytano 576 razyData dodania: 12.08.2018
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Wrzucenie dwudziestu tekstów jednego dnia, nie sprawi, że ktoś zacznie cię czytać. W ogóle.
Hm. Dziś wrzuciłem dwie części, ale niech Ci będzie.
Poza tym.. Wrzucenie komentarza o niczym nie działa budująco dla autora. W ogóle.
Miałam na myśli wczorajszy dzień. Wklepanie kilkunastu tekstów na raz, kojarzy mi się z wyrzucaniem śmieci. Nie moja sprawa, ale szkoda pracy, która została włożona w napisanie tych opowiadań. Co z tym zrobić, to twoja sprawa.
Wklepanie? Te opowiadania już są na leżakowaniu, tylko zostały podzielone i wrzucone jeszcze raz w częściach. Ot cała filozofia.
Brawo kurwa, Aisak
Właśnie wygoniłaś kogoś bardzo pozytywnego z portalu
Nuncjusz jeszcze wróci
fanthomas po nuncjusz przecinek xd
fanthomas Nie wróci.
Po brawo przecinek.
I nikogo nie wygoniłam. Napisałam, co myślę. I grzeczniej, bo też potrafię bluzgać.
Jestem sugestywna! Kurde, nie wiedziałam, że mam moc xD
Ta, zróbcie tu jeszcze gównoburzę
aisak ja mu to doradziłem, ale nieco opacznie zrozumiał
Sam zaczynasz. Więc ode mnie na milion km, to nie będzie gównoburzy.
To idź na pitolenie
Zrobiłaś chujozę, nie ja. Przyjebałem się dopiero wtedy, jak zobaczyłem, że wykasował telsty. Nie odwracaj kota ogonem
Nie mam mocy :((((( No, teraz, to mi szmutno:( Idem stond:(
Nie chcę iść na pitolenie. Nie lubię. Sam se idź. Przestań mnie się czepiać do cholery!
Jak pierdolę. Co za wstrętny dziad! Odwal się! Czubie. Nie skasował tekstów z mojego powodu, baranie! Fak jó!
Witaj troxx, Szykowałam się do czytania Twoich tekstów, a tu... amba... Nic nie ma?? Szkoda.. ((
Sprawdź maila ;)
ok, mam Cię :) PS. Ale tu też wróć... Nigdzie się tak człowiek nie rozwija, jak w sytuacji konstruktywnej (mniej lub więcej) krytyki oraz ewentualnych porad.
Agnieszka Gu Takowych tutaj nie znalazłem. Miłego wieczoru życzę.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (25)
Wrzucenie dwudziestu tekstów jednego dnia, nie sprawi, że ktoś zacznie cię czytać.
W ogóle.
Hm. Dziś wrzuciłem dwie części, ale niech Ci będzie.
Poza tym.. Wrzucenie komentarza o niczym nie działa budująco dla autora. W ogóle.
Miałam na myśli wczorajszy dzień.
Wklepanie kilkunastu tekstów na raz, kojarzy mi się z wyrzucaniem śmieci.
Nie moja sprawa, ale szkoda pracy, która została włożona w napisanie tych opowiadań.
Co z tym zrobić, to twoja sprawa.
Wklepanie? Te opowiadania już są na leżakowaniu, tylko zostały podzielone i wrzucone jeszcze raz w częściach. Ot cała filozofia.
Brawo kurwa, Aisak
Właśnie wygoniłaś kogoś bardzo pozytywnego z portalu
Nuncjusz jeszcze wróci
fanthomas po nuncjusz przecinek xd
fanthomas Nie wróci.
Po brawo przecinek.
I nikogo nie wygoniłam.
Napisałam, co myślę.
I grzeczniej, bo też potrafię bluzgać.
Jestem sugestywna!
Kurde, nie wiedziałam, że mam moc xD
Ta, zróbcie tu jeszcze gównoburzę
aisak ja mu to doradziłem, ale nieco opacznie zrozumiał
Sam zaczynasz.
Więc ode mnie na milion km, to nie będzie gównoburzy.
To idź na pitolenie
Zrobiłaś chujozę, nie ja. Przyjebałem się dopiero wtedy, jak zobaczyłem, że wykasował telsty. Nie odwracaj kota ogonem
Nie mam mocy :(((((
No, teraz, to mi szmutno:(
Idem stond:(
Nie chcę iść na pitolenie.
Nie lubię.
Sam se idź.
Przestań mnie się czepiać do cholery!
Jak pierdolę.
Co za wstrętny dziad!
Odwal się!
Czubie.
Nie skasował tekstów z mojego powodu, baranie!
Fak jó!
Witaj troxx,
Szykowałam się do czytania Twoich tekstów, a tu... amba... Nic nie ma??
Szkoda.. ((
Sprawdź maila ;)
ok, mam Cię :)
PS. Ale tu też wróć... Nigdzie się tak człowiek nie rozwija, jak w sytuacji konstruktywnej (mniej lub więcej) krytyki oraz ewentualnych porad.
Agnieszka Gu Takowych tutaj nie znalazłem. Miłego wieczoru życzę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania