Jedyna

innej nie chcę, innej nie potrzebuję

kocham szacunkiem, nie zachwytem

 

dbam o nią trwaniem, nie walką

nie trzeba jej wymyślać wrogów, litować się nad nią

wystarczy być

być i pamiętać

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Piękny patriotyzm.

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    🌹🇵🇱♥️🔥🙏

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Super!🇵🇱

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Pięknie kniaziu, w samo serce🤍❤️

  • zsrrknight 7 miesięcy temu

    a mnie się wydawało, że ten wiersz jest taki nijaki, a jednak chyba działa

  • Maurycy Lesniewski 2 miesiące temu

    Cóż dodać… nie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania