Jedyna
innej nie chcę, innej nie potrzebuję
kocham szacunkiem, nie zachwytem
dbam o nią trwaniem, nie walką
nie trzeba jej wymyślać wrogów, litować się nad nią
wystarczy być
być i pamiętać
innej nie chcę, innej nie potrzebuję
kocham szacunkiem, nie zachwytem
dbam o nią trwaniem, nie walką
nie trzeba jej wymyślać wrogów, litować się nad nią
wystarczy być
być i pamiętać
Komentarze (6)
Piękny patriotyzm.
🌹🇵🇱♥️🔥🙏
Super!🇵🇱
Pięknie kniaziu, w samo serce🤍❤️
a mnie się wydawało, że ten wiersz jest taki nijaki, a jednak chyba działa
Cóż dodać… nie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania